Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam rosszul emiatt?

Miért érzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés
Az életem szörnyű, tényleg semmi jó nincs benne. Pár évvel ezelőtt eljutottam addig, hogy öngyilkos leszek, de sajnos pont akkor jöttek hozzám. Azóta nem tudtam rávenni magam, de bánom hogy akkor nem sikerült.
márc. 10. 19:40
 1/6 anonim válasza:
34%

Ha öngyilkos akarnál lenni, akkor nem ide irogatnál és nem megoldást keresnél a problémádra. Az, hogy nincs az életedben jó dolog, az részben magadnak is köszönhető mert nem vagy rá nyitott!

Keress beszélgetőtársasakat, hobbikat, és próbáld meg értékelni a dolgokat és örülni a dolgoknak.

márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy rosszul vagyok, de nem tudom rávenni magam az öngyilkosságra.Nem érdekel senki nemhogy a beszélgetés.
márc. 10. 19:50
 3/6 anonim válasza:
Tegyél érte, hogy érdekeljen! Nyiss mások felé, ne lustálkodj...
márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem érdekelnek az emberek, lusta vagyok. Érdekes megállapítás.
márc. 10. 19:55
 5/6 anonim válasza:
Arra vagy luusta, hogy feldobd az életed.
márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Miért érzem magam rosszul emiatt?"


Na, ezt a kérdést is jól feltetted.


Mi a cél? Ha az öngyilkosság, akkor abban mi nem tudunk és akarunk segíteni, de nem is igen kell.


Ha kikecmeregni ebből a "szörnyű" állapotból, akkor viszont kezdésként le kellene írni pár dolgot azokból a rossz dolgokból.

márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!