Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet kezdeni ilyen...

Mit lehet kezdeni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és iszonyatosan rossz a "válság" kommunikációnk.

Nem az ő számlájára írom a dolgokat, de úgy érzem, hogy mindent hárít. Ez lehet az ő hibája is, de lehet az enyém is, ha én kommunikálom le rosszul a dolgokat. Előbbi az én álláspontom, az utóbbi az övé. És nincs konszenzus, nem lehet elmozdulni egy-egy ilyen helyzetből.

Szerintem ő nem fogékony, nem nyitott a kritika semmilyen formájára sem, szerinte én meg mindig mindenért őt hibáztatom, mártírkodok, áldozatszerepben tetszelgek, időnként még azt is megkapom, hogy érzelmileg zsarolom. Pusztán azért, mert mondjuk azt kérdezem tőle, hogy "van-e annak valami oka, hogy az elmúlt napokban érzésem szerint távolságtartóbb velem?".

Erre ő reflexből kiakad, hogy semmi sem jó amit ő csinál és nem elég és nem hiányzik neki ez a hibáztatás. Én meg csak állok és pislogok.



márc. 10. 22:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!