Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fordult már elő a környezetedb...

Fordult már elő a környezetedben, hogy az alkoholizmus / kábítószerfogyasztás tragédiával végződött?

Figyelt kérdés
Ha igen és mesélsz róla, nagy köszönet.

márc. 13. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3-as, ez valós, ha a szervezet annyira hozzá van szokva az alkoholhoz, akkor hirtelen elvonás esetén kialakulhat delírium tremens, de ritka esetben. Viszont ezért szokták javasolni, hogy ne egyedül szokjál le az alkoholról, ha már évek óta iszol, hanem menj be elvonóra, mert ott ellenőrzött keretek közt tudnak ezen segíteni.

Egyik távoli családtagom, részegen elkövetett garázdaság miatt került előzetesbe, és onnan átszállították kórházba, mert a fogdában először volt józan több, mint fél napon át kb. az elmúlt 20 évben, és elvileg nála kialakult ez és életveszélyes állapotba került.

márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10es, mesélsz róluk, rólatok? köszi
márc. 20. 20:16
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Anno egy ideig én is azt hittem tőle, hogy szárnyalok. Csak inkább zuhanórepülés volt.

Engem nagy veszteség nem ért, csak rengeteg elcseszett idő, meg 3 hét alatt eldrogozni kb 1,5M-t

Ez tartott egy másfél évig.

Ismerősi körben nonstop házkutatások voltak, többen ülnek most is. Van olyan 22 éves srác akinél 5 házkutatás volt már ezek miatt... És a legszörnyűbb hogy általában akkor se állnak le mikor már nagy baj van. Ismerek pár arcot akinek 10 éve ugyan ott van az élete mert azért dolgozik hogy tudjon szívni.

márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!