Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet-e érdemi hatása, ha 16...

Lehet-e érdemi hatása, ha 16 éves fiúként kétnaponta fél tablettát veszek be a 10 mg-os Cipralex antidepresszánsból?

Figyelt kérdés
Kérdésemet egy barátom profilján teszem közzé, ne írjatok privát üzenetet, a közösbe várok válaszokat!

márc. 14. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A szüleidet kérd meg, hogy vigyenek pszichológushoz.

Nem kaptál olyan gyógyszert, ami segített volna - akkor valamilyet kaptál?

Milyen problémával mentél? Mit jelent az, hogy szart rá? Mit mondott?

Kinek a minden 2. Cipralexét akarod beszedni?

márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A cipralex egy kib#szott gyenge antidepi, ezért írják fel 18 év alatt is. Én is ezt szedtem 1 évig, se hatása nem volt, se dependencia/függőség nem alakult ki, és hirtelen, egyik napról a másikra hagytam abba, de akkor sem volt semmi. Ezzel nem azt mondom, hogy így csináld te is, hanem azt, hogy ne várj sokat tőle, főleg ha amúgy is csak 2 naponta szednéd, úgy alapból nem sok értelme van.
márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Szóval te most a 16 éveddel felül akarsz bírálni egy pszichiátert, és ezt a gyk közönségével akarod szentesíteni? Amúgy jól vagy?
márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13-as! Nem tök mindegy, hogy hány éves vagyok?
márc. 16. 11:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert az ismereteid, belátási képességed még nem teljes körűek. Nem véletlenül találták ki a jogban a kiskorú és nagykorú fogalmát.

De arra még nem válaszoltál, hogy milyen tünetekkel mentél orvoshoz, mit mondott, és kinek a gyógyszeréből akarsz elvenni. (És mielőtt még nekem is nekemtámadsz, hogy nem mindegy-e, nem, mert ezek a kérdések is a megoldás felé visznek.)

márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Nem tök mindegy, hogy hány éves vagyok?"

Szerinted sem tökmindegy, ezért írtad bele a kérdésbe.

márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!