Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha tudom valakiről, hogy nagy...

Ha tudom valakiről, hogy nagy valószínűséggel öngyilkos lesz 0-48 órán belül, akkor kit kell értesíteni?

Figyelt kérdés

márc. 14. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs 18 akkor a szüleit, afölött a mentőket, de tudnod kell hogy hol van, és lehetőleg légy ott vele.
márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképpen ne hagyd egyedül! Családtagjait és a 112-t hívd mielőbb!
márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
24%

Te csak ne akarj kotnyeleskedni másnak a saját kbsztt életébe!!! Ez mindenkinek a saját egyéni döntése hogy hogyan rendelkezik a saját retkes életéről! Hányingerem van az ilyen "önzetlen" "segítkezőkből" akik patkány módon, a háttérből, saját akarata ellenére elraboltassák az embert csak mert szeretne élni a legalapvetőbb jogával. Gondolom majd eltelik 2 hét kiengedik a zárt osztályról te meg majd büszkén vállon veregeted magad hogy mekkora rohadt nagy hős is vagy te hogy megmented egy ember életét utána meg hogy hogy fog kínlódni, szenvedni akarata ellenére azt magasról lexarod.

Amúgy meg ha csak "gyanakszol" és tök feleslegesen hívatod ki rá a mentőket, rendőröket akár meg is ütheted a bokád!

márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3, Annak semmi értelme nem volt, hogy ezt leírd, mert nem tudsz semmit. A másik, meg, ha úgy is lenne ahogy írnád, szerintem kell az embertársunk felé egy egészséges féltés és nem a vállveregetés az alapja, hidd el!

Minden jót, neked!


Végül nem lett öngyilkos az illető, valóban csak egy önzetlen beszélgetés is sokat tud segíteni, remélem ő is hamar felépül és később sem teszi meg.


Köszönöm mindenki válaszát!

márc. 19. 21:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!