Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fog ez változni valaha?...

Fog ez változni valaha? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most 17 éves vagyok.

Sohasem tudtam elfogadni magamat de ez az egész 14 éves koromban erősödött fel mégjobban.

Utálom magamat, utálom a testemet, utálom az életemet. Introvertált és szociális szorongó is vagyok szóval barátaim sincsenek. Ha szünet van vagy hétvége nem mozdulok ki itthonról sehova csak ha nagyon muszáj (pl: rokonokhoz megyünk).

A kinézetemet nagyon durván utálom, utálom az arcom, fogaim, hajam, szemeim, elöl hátul lapos vagyok, alacsony vagyok, az egész testemet utálom úgy ahogy van. Ebből kifolyólag nem meglepő hogy kapcsolatom se volt még soha, de olyan ember se volt még az életemben aki iránt éreztem volna valamit egyáltalán. Néha érzem azt hogy kéne valaki aki szeret, kéne egy kapcsolat de aztán mindig rájövök hogy ki lenne az a hülye aki ezt szeretné aki vagyok szóval ezek a "vágyak" gyorsan el is múlnak.

Ha felmegyek a közösségi médiára (insta, tiktok) és olyan szép lányokat látok hogy én boldog lennék ha fele olyan szép lehetnék mint ők, mégjobban elkeseredek.

Nem egyszer jutott eszembe az öngyil****** gondolata sem, már sh is volt nem egyszer.

Illetve ha a jövőmre gondolok hogy ha leérettségizek és dolgozni kell majd akkor nem látok semmit magam előtt. Lehet hogy az érettségiig se jutok el...



márc. 15. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Fog. Amint segítséget kérsz. Valósat.

Nyilván nem Piri néni válaszára gondolok itt a gyakorin.

márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Fog majd ahogy érettebb leszel.
márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mit utálsz rajta?
márc. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
leírtam :)
márc. 16. 08:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Ok
márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Szia. A testünket és a lelkünket is a jóságos ISTEN formálta szeretetből a Vele való kapcsolatra is. Ez a kapcsolat megszakadt, azóta nem érezzük jól magunkat a bőrünkben. Mi a teendő? Vissza kell menni Hozzá, és nála maradni, ott, ahol a legjobb nekünk embereknek. Ha ehez segítség kell jelezd, visszaírok.


https://www.youtube.com/watch?v=1L5k3cJcVdI

Ideillesztem a lenti link énekváltozatát. Az írt szöveget hagyd figyelmen kívül, valaki illetéktelenül és valószínű rosszakarattal beleírta az énekelésbe.

https://www.youtube.com/watch?v=vcP6TvP91ZQ

márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Zolikaa1717 válasza:
29%
Fordulj pszichologushoz :) depresszios vagy
márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
meg hülye is
márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm szépen :)
márc. 17. 07:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát szívesen. Asszed azért kérdeztem hogy mit utálsz rajta mert olyan egyértelmű és nekem meg nincs jobb dolgom mint ilyenekkel foglalkozni. Mégis megkérdeztem hátha... De ha nem hát nem. Csak akkor minek sirdogalsz itt
márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!