Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkezdtem egy antidepresszánst...

Elkezdtem egy antidepresszánst, aminek gyakori mellékhatása a hasmenés?

Figyelt kérdés
Ha nem mozgolódnak a beleim, nem görcsöl a hasam , akkor ez a mellékhatás lehet? Mert vírusnàl fáj az ember hasa , hőemelkedése van, meg hangot adnak ki a belek.
márc. 20. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, de orvos jobban megtudja mondani mint itt bárki. Amúgy meg hagyd ezeket a szarokat, szerezz zöld színű "gyógyszert"(ha érted) engem az lehozott a depiről.
márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már nincs ma háziorvos meg vettem be pár lopediumot, szóval talán megáll a hasmenés. És nem, nem fogok füvezni.
márc. 20. 12:47
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Juj, ezt nagyon utalnam. Viszont a mellekhatasok csak kezdetekkor vannak. Egyebkent szaz szazalek, hogy nem te idezted elo pszichoszomatikusan, mivel olvastad a leirasban?

Szorongasra, panikra, feszkora is hat a gyogyszer, de ha komoly, orvossal beszelj.

márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak a kezdetekkor van mellékhatás. Pl. a székrekedés nem múlik el, ezért ekkor mindenképp gyógyszercsere van.
márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért az jobb ha gyógyszer függő leszel?
márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na én ma kezdtem el és ra egy , másfél órára elkezdett menni a hasam és émelyegni kezdtem. Nem voltam az elmúlt 4 napban sehol ahol valamit összeszedhettem volna és nálam sem volt senki vendég. szedtem már évekkel ezelőtt ezt a gyógyszert, akkor brutál hányingerem volt tőle 2-3 hétig míg hozzá nem szokott a szervezetem. Előtte mikor elkezdtem szedni ,meg csak ásítoztam tőle és száraz volt a szám. Szóval mindig más mellékhatások jöttek eddig elő.
márc. 20. 13:03
 7/18 A kérdező kommentje:
5! Igen!
márc. 20. 13:03
 8/18 A kérdező kommentje:
3-as! Lehetséges, mert gyomorideggel kezdődött a hasmenés. Szóval ideges voltam, hogy milyen tünet jön elő rajtam, szóval lehet a második hasmenés ami már tényleg az volt és nem csak lágy széklet, azt már én generáltam. A hasam amúgy tök jól van . Nem görcsöl, nem bugyborékol, nincs felpuffadva. Most hogy 2 szem lopediumot bevettem meg bevettem 2szem 0, 5mg-os Frontint is.
márc. 20. 13:06
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából csak attól rettegek, hogy a 2 hónapos kishúgom el ne kapja ha ez mégis betegség. Én vigyázok rá egész nap.
márc. 20. 13:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerinted itt bárki is tudni fogja, hogy vírus e vagy mellékhatás?
márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!