Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki bajok legyőzése gyógysze...

Lelki bajok legyőzése gyógyszerek nélkül? Hogyan?

Figyelt kérdés
Pszichiáterhez fordultam a problemaimmal, aki persze antidepresszánst írt fel, a szorongasomra és a depresszióra. Viszont én félek a mellékhatásoktol, leginkább a libido csökkenéstol, mert így sem túl magas sajnos. De nem akarok egy zombi lenni amugysem, ezért inkább nem akarom beszedni a gyógyszert. Pszichológushoz is jarok jelenleg egyébként, de nem igazán látom értelmét ennek sem, nem tud újat mondani amit ne tudnék igazából. Akinek sikerült egyedül kijönni ebből az mit tanácsolna nekem?
márc. 21. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10


25mg-al elszemeletlen konnyu leallni. Dobd el. Max nem fogsz tudni aludni, ugy mint elozoleg amire kaptad. Ez az adag semmire nem jo. Depressziora sem annyira adjak, kb 150 - 200mg-ot szoktak, annal feljebb mar antipszichotikus hatasa van, ilyen 300 - 1000mg (volt mar ilyen ember).


De nagyjabol ugyanilyen a mirtazapin 7mg, viszont attol nagy valoszinuseggel egy kicsit ehesebb leszel, felszedhetsz nemtom, 2- 5kg-ot ha nem figyelsz. Kb. beiktat egy masik adagot az etrendedbe. De a trazodone-rol is ezt hallottam, ami altat kis adagban, viszont nem eheztet mondjuk ebben nem vagyok 100% biztos, de ha utana nezel akkor szerintem elarujlak a titkot.

márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11


Koszi, gondoltam.

Ja 100 mg volt az adagom, de en ettol is zabaltam/hiztam plusz a reggeli 25-tol komaztam napkozben. 100 folottit meg azert nem adtak, mert levitte az amugy is alacsony vernyomasom. Szorongasoldo cellal adtak.

márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Es szedek mellette antidepresszanst is.
márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!