Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek az orbáncfűr...

Mi a véleményetek az orbáncfűről? Az antidepresszánsok alternatívájaként emlegetik, állítólag szinte teljesen úgy hat, mint az SSRI-k, persze jóval kevesebb veszélyes mellékhatással.

Figyelt kérdés

márc. 27. 09:26
1 2
 11/12 Grimfox ***** válasza:
0%
Megnéztem a paroxetin metabolizmusát, elvileg néhány nap után már nem szabad, hogy maradjon a szervezetben. A kellemetlenségeket az elvonás okozza. 3-5 héttel a teljes elhagyás után már nem maradhat paroxetin a szervezetben. Nem írták, hogy bárhol is lerakódna/raktározódna, és vizelettel, epével teljesen kiürül. Kérdezz rá azért a kezelőorvosnál, de szerintem már biztonságos kell hogy legyen.
márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

jobb a sáfrány - drága fűszer, de csinálnak belőle sáfrány olajat és sáfrány olajos kapszulákat.

ecofamiliben van egy szemvitamin amiben van sáfrányolaj. jó a szememre és a depressziómra. de lehet neten csak sáfrányolajos kapszilákat is venni.


én még őszi margit virág és egyéb tinktúrákat is használok.

őszi margit virág fejfájásra, migrénre és fronthatásokra jó.


a milgammát is szedem. leginkább a fogfájásomra - rossz ideg. de a depressziómra is jó.


diepress depresszióra gyógyszer -az az elején nagyon jól hatott, aztán semmi. abban is van kis sáfrány.

ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!