Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet bipoláris Zavar?

Ez lehet bipoláris Zavar?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy miért, de elkezdek sírni és ez tart néha órákig is. nem tudom elfogadni azt aki vagyok, és jobb szeretnék lenni. jobb életre vágyom stb.. nem igazán mutatom ki az érzéseimet, body dysmorphiaval küzdök. most például próbálok csak egyszer enni, próbálok még vékonyabb lenni. mindig szomorú vagyok nem tudom miért, mindig komoly fejet vágok. gyűlölöm hogyha valaki lefotóz vagy ilyesmi .

márc. 30. 13:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Néha van olyan is, hogy düh ki töréseim vannak. és öngyilkos gondolataim.
márc. 30. 13:07
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem!
márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Például hogyha össze veszek, valakivel megtudnám ölni .
márc. 30. 13:08
 4/13 A kérdező kommentje:
nem szándékoztam, sajnáltatni magam vagy ilyesmi. csak egyszerűen szeretném tudni hogy mi van velem.
márc. 30. 13:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem, nem tudok szocializálódni az emberekhez. és hangulat ingadozásom van néha .
márc. 30. 13:11
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se
márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem az. Csak simán szélesebb az érzelmi palettád, mint egy krumplinak, ami mostanában tényleg nagyon szokatlan jelenség, de ettől még nem számítasz betegnek.
márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Testképzavar minimum. Kell egy jó szakember a lelkednek. Az éheztetés nem old meg semmit, csak a stresszhormonjaid szintjét emeled meg vele. Próbálj inkább sétálni, gyalogolni.
márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus borderline tunetek. Pszichiater kellene, sok penz, ido es turelem.
márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem bipoláris ! Talán borderline személyiségzavar.
márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!