Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el anyámnak,...

Hogy mondjam el anyámnak, hogy halál részegre ittam magam a hétvégén? 17/F

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves srác vagyok.

Nagy ritkán, családi összejöveteleken stb… iszok, de sose tudok mértékletességet tartani. Pár napja volt egy családi húsvéti buli, én beb@sztam mint az atom, 2 és 3/4 üveg bort megittam. Összehánytam a lakást, összehánytam a szép új gatyámat amit anyum vett nekem.

Szüleim külön élnek, most apumnál vagyok, anyumat majd hétvégén látom. Hogy mondjam el neki, hogy nagyon durván beb@sztam, összehánytam a lakást és a szép új (24 00 Ft-s) gatyámat telibe okádtam, anélkül, hogy kiakadna? Azért (is) fog kiakadni mert olyan gyógyszert szedek (antipszichotikum, mentális betegségre) amire elvileg nem lehet inni. És ha a gyógyszeremet kombózom alkohollal akkor gyorsan ki tudok dőlni, ilyesmi. (Ami egyébként meg is történt)


Köszi a válaszokat!



ápr. 2. 17:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
24 000 Ft-os gatya akart az lenni, nem 2400🤦‍♂️
ápr. 2. 18:00
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok, tedd be a mosógépbe és mosd ki. Vagy mosd ki kézzel. A hányás is csak kosz
ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha bízol anyudban vagyis vagytok olyan kapcsolatban hogy ilyen jellegű dolgokról is lehet vele beszélni akkor ha nem is mindent de részleteket elmondhatsz neki. Azt szerintem ne mondd el hogy a gatyád is olyan lett, egyszerűen csak mosd ki és olyan lesz mint újkorában. Ugyanennyi idős vagyok és lány napokban pont történt velem hasonló részben elmondtam részben nem.
ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem jön ki a gatyából, 3 órán át próbáltam kimosni, mosógépbe is volt, kézzel is de semmi. A fránya vörösbor nem jött ki egy könnyen (sehogyse)
ápr. 2. 18:18
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Vidd mosónőhöz
ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

En is ittam mar antidepire, meg benzora, meg altatora, rivotril, xanax, szivgyogyszerre, 3 uveggel. Arra eszmeltem, hogy hanyok mint regen a befagyott duna es tavasszal omlik. Csak a wc-ben. Minden fejjel lefele volt, probaltam felallni nem tudtam es bevertem a fejem, hallottam valami eltorott ilyen pohar, de ilyen nem lattam mert golyozott a szemem. kusztam az agyra es hogy igyak vizet, majd felkeltem kesobb jo koran, megtalaltam mindent. A hotelban tortent az egesz. a pohar vegul a wc-be kerult. Hat igen ki kellett szedni kezzel, szerencsere az agy nem lett szethanyva. De a furdoszoba, minden. omlott ki a padlora a furdoszobabol. mar aki ott dolgozik es a maradekot takaritani kellett elnezest, meg a hoteltol is.


Hat igen amugy, en is szemet modon "lopkodtam" es hazudoztam, erre meg arra ment el a penz meg ilyenek, kozben kimentem azt ittam a dunaparton nappal. Tiszta uveg bort.


Aztan otthon is ittam, na akkor megint behanytam annyit ittam, na az volt a gatya. szethanytam oldalra a matracot, meg alatta. Anyam az nap reggel fog hazajonni, es mar 7 ora van. Mondom mi a f*szt csinaljak. Hanyas szag is volt. Hat fogtam gyorsan kimostam amit tudtam, aztam mondtam neki hogy gyomorrontasom volt valoszinuleg, csak miert piros a hanyas az egy jo kerdes neki (vorosbort ittam), felmostam meg minden, de meg mindig a matrac azott a hanyastol. Mi a f*szt csinaljak, hat ezt a logikat figyeld. Megforditottam az agyat. Ejstejn. Ra a paplan meg minden, semmit nem lehetett latni. Egy matrac nem 24 000 azert... de egy gatyesz sem 24 000 annyira. Mondjuk az sem olyan draga, a gatyeszok amugy ilyen 10 000 - 15 000 korul mozognak. 24 ezer az ilyen kozep felso kategoria mar akinek. Mondjuk ha strandra furdonaci akkor lehet nagyot neznek...

ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt a majdnem 3 üveg bort jobb ha nem említed
ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 okés🫢😁
ápr. 2. 18:25
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor mit mondjak mivel hánytam össze a gatyám ami nem jön ki?😅🥲
ápr. 2. 18:26
 10/14 A kérdező kommentje:

#6

Aztakuva az durva😂🤣

Szegény

ápr. 2. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!