Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha több,mint egy hónapja...

Ha több,mint egy hónapja szedem az antidepresszánst, de az öngyilkossági vágy nem múlik,biztos, hogy a gyógyszer a rossz?

Figyelt kérdés
5 hetente egyszer fogad a pszichiáter. A pszichológus is. Meg fogok kattanni,attól félek.
ápr. 6. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be soron kivul a pszichiaterhez. Fogadnia kell, es igen, siman lehet, h nem jo neked az a gyogyszer.
ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát pszichológus kevés 5 hetente.

1-2 hetente kellene menned.

ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Senki sem vállal 1-2 hetente. Se az sztk, se a magán. Sőt,a magán ki akar rakni,mert 1 év után szerinte rendben vagyok. ???!!!


Persze. Fél, hogy öngyilkos leszek,míg hozzá járok. Szerinte ez árt a szakmai előmenetelének. Ezt így megmondta.


1-2 hetente kellene járnom. Igen,tudom. Érzem. De itt a végeken ez lehetetlen sajnos. Minden pszichológust végighívtam. Egyetlen egy vállalt el,de ő is csak havonta. Ez van.


Én meg itthon megkattanok lassan. Néha annyira erős a vágy,hogy belemakkanok. És persze akkor még várjak 3-4 hetet,hogy beszélhessek róla.


Tegnap is elmondtam a kórházban a pszichológusnak legalább 5x, hogy ezt nem bírom tovább. Meg se hallotta.

Kb ennyire érdekli. Klinikai szakpszichológus amúgy.

ápr. 6. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia kerdezo!

Na mi lett? Fogad a pszichiater?


Amugy egy otlet: en online jarok pszichologushoz, probalhatsz ilyet keresni,a covid ota tobben csinaljak - es akkor nem kell a kornyekeden lennie.

ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az online nekem nem jön be.


Fogad a pszichiáter. Persze. Havonta 1x.

ápr. 8. 14:09
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem jelentkeztem be soron kívül, mert úgyis megyek most áprilisban.

Folyamatosan ilyen állapotban vagyok 1 éve,az a 2 hét már teljesen mindegy.


Ráadásul ugye a kórházban mindig más pszichiáter van,ez sem könnyíti meg a dolgom...

Mert történtek olyan dolgok velem,amikről nagyon nehéz egy idegennel beszélnem. Több alkalom kell hozzá. A legutóbbinak ezért már nem is mondtam el semmi konkrétumot. Tök mindegy.

ápr. 8. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Haat,ez igy egy kalap kaki, nem segitseg, amit kapsz. Sajnalom. Azt szabad kerdezni, miert allsz ellen az online terapianak? Probaltad?

En kulfoldon elek, ez az egyetlen lehetosegem (idegen nyelven nem akarok), es bevalt.

ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert nekem gépen keresztül nem menne. Mondom. Olyan dolgokról kell beszélnem, amikről még élőben is nagyon nehéz. Nemhogy egy gépnek..
ápr. 8. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a gepnek beszelsz,hanem egy embernek. De mindegy,nem eroltetem a temat, csak lehet, nehezited az eleted ezzel a hozzaallassal.
ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van bennem egy autiszikus hajlam sajnos. Nem tudnék gépnek beszélni. Ez van. Nekem kell a személyes találkozó.
ápr. 8. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!