Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet kezdeni az extrém...

Mit lehet kezdeni az extrém magánnyal amit az elmúlt 10 évben nem sikerült megoldanom?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok


És kisebb kihagyásokkal, gyakorlatilag meg vagyok bénítva e miatt az érzés, miatt


Már nagyon sok mindent kipróbáltam, sok mozgás, táplálkozásbeli változtatások, pozitív gondolkodás, pszichológushoz járás, nyitottnak lenni másokra stb..


Egy ideig mind ez szép és jó, de a mélypont egyre erősebben tér vissza, és már-már nem birom elviselni ezt az érzés, olyan rossz


Ezt az egészet igazából az indukálta, amikor a kinézetemben olyan változások léptek be ami a 13-14 éves kor körüli hormonváltozások miatt történtek, hogy teljesen reményvesztett lettem és bezárkódtam


Majd erre rá, 25 évesen meg elkezdett őszülni a hajam, az tette fel az íre a pontot és úgy gondoltam, ok akkor mostantól annyi lesz az életem, hogy leülök a szobámba és nem csinálok semmit, mert kb innentől nincs sok értelme


Mit lehet ilyenkor csinálni, hogyan szűnjön meg az, hogy így látom a világot, és újra úgy lássam mint mondjuk 10 éves koromban?


30F


ápr. 6. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kikkel élsz? Kik vesznek körül? Hol van a családod? Szülők, testvérek, unokatestverek, munkatarsak, régi osztálytarsak?
ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Otthon élek szüleimmel, visszaköltöztem 3 éve. Azelőtt külföldön éltem 6 évig


testvéreimnek van önálló élete, velük nem tudok igazán beszélgetni semmiről mert nem érdekli őket annyira. Most nem dolgozom tavaly felmondtam kiégés miatt, régi osztálytársakkal azért nem beszélek, mert rossz benyomást tettem sztem, és nem akarok abból építkezni, mert az csak mégrosszabb eredményekhez vezet


Meg akarom nyomni a reset gombot de nem tudom hogyan

ápr. 6. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem helyezkedj el, kezdj el dolgozni valami jó helyen. Az egyik változás fogja hozni magával a többit. Az sajnos a legrosszabb opció, hogy otthon ülsz.
ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sztem ez cptsd lesz , az a baj h igy habar egy eletet le.lehetne élni ,nincs nagyon ertelme


Munka.nem fog ebbol meggyogyitani

ápr. 8. 04:07
 5/5 A kérdező kommentje:
probalmozom mindennel az otthon ulesen kivukt de amint latom h nsm.mukodik semmi egyre remenytelenebb lesz
ápr. 8. 04:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!