Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-ok,rejtett narciszt...

Borderline-ok,rejtett narcisztikusok ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok,minden bizonnyal rejtett narcisztikus.Amióta tudatában vagyok annak,hogy ki is vagyok valójában,nap mint nap öngyilkossági gondolataim vannak.Őszintén nem látom sok értelmét így az életemnek,szenvedek,sokszor a környezetem is miattam,pedig próbálom nap mint nap kívülről nézni magam és "normális ember"módjára viselkedni,igyekszem nem kárt okozni másoknak.Ti ,akik hozzám hasonló cipőben jártok és szenvedés a mindennapotok mit dolgoztok ?Hogyan élitek túl a mindennapotok a munkahelyeteken?

ápr. 8. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Úgy túnik te nem vagy nárci.
ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves, ne diagnosztizáld magad, mert ez általában nem szokott működni. Hagyd ezt a szakemberre! Az öngyilkossági gondolataid azt jelzik, hogy valamilyen komoly lelki problémád van, ezért jól tennéd, ha mielőbb kivizsgáltatnád.
ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem, te nem vagy narci, hanem egeszseges ember vagy ebbol a szempontbol. Van onrefelxiod es latod, hogy te is hasznalsz rosszindulatu narci eszkozoket, mint ahogy sok mas ember is, akik nem narcisztikusok... de felveszik a mediabol vagy szuloktol ezeket a mintakat.

Esetleg borderline lehetsz, nekik nagyobb ralatasuk lehet magukra. De persze mi nem diagnosztizalhatunk teged es te sem magadat!

ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Borderlineos mozdonyvezető vagyok, mégis tudom jól végezni a munkám. Nem tömeggyilkos vagyok, hanem borderlineos.
ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
A mozdonyvezetőnek nem kell kommunikálni az emberekkel... A személyiségzavarok tipikusan a személyes kapcsolatokra és a szociális interakciókra terjednek ki, nincs sok közük betanult vagy manuális képességekhez vagy az intelligenciához.
ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bordi vagyok és mérnökit végeztem, még nem sikerült elhelyezkednem, mert nagyon szorongok hogy helytelenül fogok viselkedni és emiatt szerintem antipatikus vagyok interjúkon. Ja a diplomámat azt konkrétan kiszenvedtem, csúsztam egy csomót.
ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
3! Te ismered a rejtett narcisztikusokat? Azok képesek önreflexióra csak pont a nárci jegyeket nem ismerik fel magukon. Lehet a kérdező is ilyen.
ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
7 Akkor ertelmezd, mit irt a kerdezo...
ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8! Én értem mit írt! Te hiszed azt, hogy aki felismer pár nárcisztikus jegyet magán az nem lehet nárcisztikus. Dehogynem!

Sőt van olyan nàrcisztikus, aki tudja magáról, hogy az és mégbzökèletesízi a manipuláció módszereit, hogy ez ne derülhessen ki!


Te ismersz személyesen nárcisztikus embert?

ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondod, hogy a szülőktől meg médiából veszik át a mintát, eleve NPD-t a szülői hatás, gyakorlatilag a borzalmas szülők okozzák!
ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!