Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha mentális fáradtság következ...

Ha mentális fáradtság következtében nem találom a szavakat illetve az arckifejezésemre felfigyelnek akkor Asperger gyanús lehetek?

Figyelt kérdés
Lehet nem tudom már maszkolni fáradtan ez pedig kiül az arcomra amire felfigyelnek?
ápr. 11. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti hogy ember vagy...
ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1


Persze. De az Aspergeresek is emberek.

ápr. 11. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Ok, akkor az megvan halmazelméletből, hogy halmaz meg részhalmaz? Van az emberek halmaza, és van az aspergereseké, amely egy részhalmaza előbbinek.


Amit leírtál, abból legfeljebb az következik, hogy a halmaz része vagy, az önamgában ennyitől következik, hogy a részhalmazé is.

ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3


Ez világos de az egyes válasz annyira semmitmondó volt (hiszen az Aspergeresek is emberek, így a válasz alapján akár Aspergeres is lehetek), hogy muszáj volt kihangsúlyoznom, hogy a hozzászólás nem adott választ a dilemmámra.

ápr. 11. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy fáradt vagy, illetve esetleg depressziós, gátlásos, EZEK egyike sem Apsergeres tünet, rájuk teljesen mások jellemzöek
ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nárcisztikus vagy.
ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3: nem volt az első válasz semmitmondó, csak Te nem értetted. Az volt az első válasz lényege, hogy ez embereknél teljesen megszokott, természetes jelenség, amit leírtál, végképp nem valamilyen zavar tünete.


A Te megjegyzésed arról, hogy az aspergeresek is emberek, viszont tényleg tök felesleges volt.

ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te tökmag vagy szotyihéj vagy.
ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nagyon aggódsz, menj el orvoshoz, ő majd megnyugtat. Nem lehet, hogy inkább hipochonder vagy?:) Én pl az vagyok, és elég gyakran diagnosztizálom magam random betegségekkel.

Nem láttalak élőben, nem beszéltem veled élőben, szóval nem fogom tudni megmondani. Ha komoly az aggodalmad, tényleg fordulj orvoshoz, azzal nem veszíthetsz.

ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

1


Ja mert ha faradt vagy es a hazastarsad bejelenti papirokkal az asztalon, hogy szakit veled, akkor bemesz az agyikoba aludni, szo nelkul mert faradt vagy es semmi arc kifejezes. Isten algyon....

ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!