Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet bipoláris zavar?

Ez lehet bipoláris zavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves srác vagyok. 2022. októberében volt az első pánikrohamom, azóta kb. 5x volt, viszont nekem nagyon ritkán jelentkezik. Pánikbetegnek nem lettem nyilvánítva, hiszen nekem szinte egy évben 2x fordul elő a roham. Ataraxot írt fel a háziorvos, mert egy időben idegeskedés miatt folyamatos hasmenéssel küzdöttem és sokat is fogytam. Hipochondriával lettem diagnosztizálva leginkább, emiatt alakult ki állítólag az egész pánikbetegségem is. Viszont nagyon sokszor hónapokig minden rendben van, jól vagyok, egy szem nyugtatóra nincs szükségem. Máskor hirtelen előtör ez a félelem, ez az idegesség és ismét előjön a hasfájás. És nem tudom mi okozza azt, hogy vagy jól vagyok hónapokig, vagy rosszul…Szerintetek ez bipoláris zavar?

ápr. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mi nem tudunk diagnosztizálni. Szakembert keress fel, ő lehet tudna segíteni is. Ennyiből én nem mondanék bipoláris zavart.
ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
En sem mondanek bipolarisat, keress masik orvost, ez egyaltalan nem hangzik annak.
ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Félelem, idegesség, hasfájás változó időszakonként? Nem, ebből semmi sem utal bipolaritásra.
ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Kialakulhat belőle, ha depressziós hullámok is törnek rád.

Nekem is pánikrohamokkal indult, de heti rendszerességgel

ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem az.
ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!