Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskola miatt főleg szar az...

Iskola miatt főleg szar az életem.?

Figyelt kérdés
Utálok iskolába járni és már ráment a mentális egészségemre is. Nagyon letört vagyok szar a kedvem alig mosolygok már semmi kedvem semmihez. A tanulás sem megy rontok mindenből képtelen vagyok már nekiálln itanulni elment az összes motivációm. 11.es vagyok. Az iskolát ahol tanulok utálom a szak egyáltalán nem érdekel. még 2 évem van. Semmi életkedvem nincs mikor kezdődik az iskola. Nektek is van ilyen? Mit tudnék tenni? Mióta elteltek az évek egyre szarabb a mentális egészségem már nem örülök nagyon semminek. Barátnőm se volt soha még ölelést utoljára kb 3 éve kaptam lánytól családon kívül. Azért az is segítene ha lenne valaki mellettem, de az sincs. Később jobb lesz az élet? Szüleim is csalódtak bennem, hogy ilyen roszs tanuló lettem régen szín 5ös voltam mostanában csak motorozok egész nap meg focizok nem érdekel semmi más csak ezek és szeretek órákig kint lenni és motorozni kikapcsolja az agyam olyankor nem gondolkozok semmin akkor élvezem az életet. Legszívesebb otthagynám az iskolát már holnap de érettségim sincs.

ápr. 14. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Kezdj el barátkozni 1-2 jó tanuló szimpatikus lány osztálytársaddal. Így akár két legyet is üthetsz egy csapásra.


Az érettségit pedig mindenképp szerezd meg. Akár ebben a suliban, akár úgy, hogy átiratkozol egy másikba, de legyen meg, mert manapság már az érettségi az alap.

ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Milyen iskola? Ki választotta ki?

Szakképzésből nehéz gimibe átmenni, de nem lehetetlen. Nézzél ki környékbeli gimiket, és vesd fel a szüleidnek. Nagyon végső esetben felnőttoktatásba is átmehetsz, oda biztos felvesznek.

ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy már tanköteles. Menj el dolgozni, kóstold meg az életet így, végzettség nélkül. Aztán majd megjön a kedved a tanuláshoz, és folytatod. :)
ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Honnan van a motorod? Hogy akarod fenntartani? Mindig a szüleidtől akarsz függni még motorozás ügyben is?...


Ez csak a kamaszkor, amiből mostanra már nagyon eleged van. De a jó hír az, hogy a nagyján már túl vagy, szinte már látszik a vége. :)

ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Milyen lány ölelésére vágynál? Gondold át.

Na egy olyan lány viszont milyen fiú ölelésére vágyik?... Legyél olyan fiú! Ne csak motorozz meg focizz, hanem igenis tanuljál is, hogy rád vágyjanak majd az olyan lányok, akik szeretnéd, hogy vágyjanak rád! Ne hagyd el magad, tarts ki! Érettségizz le, minden egész más lesz, meglátod! Addig is: keress valami részmunkaidős diákmunkát, vagy akár önkénteskedést, hogy legyen valami sikerélményed az életben! Az ötven óra közmunkád megvan már?

ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha eddig kibírtad azt a másik 2 évet is kifogod. Hidd el nem fogod megbánni ha elvégzed.
ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5os igen megvan az 50 óra! Az a baj a tanárok kimondottan utalnak a számvitel tanár azt mondta megbuktat ha akar mert nem. Tudtam megoldani a táblán egy feladatot és nem volt hajlandó elmagyarazni a feladatot nekem. 3,5 vagyok nemtudom hogy akar megbuktatni de ilyet nem csinálhat annak következményei lesznek! Szerintetek ez normális?
ápr. 15. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Hogy jön ki a 3,5? Az összes jegy átlaga? Abból hány volt az első félévben és hány a másodikban? Hányas voltál félévkor?

Ha tényleg 3,5-re állsz, nem fog megbuktatni, csak dumál, hogy tanulj többet, jobban.

ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!