Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölök anya lenni?

Gyűlölök anya lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki ekézni fog emiatt, de vállalom.10 hetes a babám. Sosem akartam anya lenni, de a férjem mindig akart gyereket,így végül azt gondolva, hogy milyen szuper lesz gyerekkel majd, hát belementem. Sokáig tartott, de végül összejött a baba. Utáltam a terhességem, és most szintén nyűg az egész anyaság. A férjemmel sem működünk mint férfi és nő. Gyakorlatilag élünk egymás mellett. És itt a gyerek akit el kell látnom,ami nehezemre esik, mert rájöttem, hogy baromira nem erre az életre vágytam. Hogy ez most szülés utáni depresszió, vagy valóban így gondolom , nem tudom. Ellátom a gyereket, de nincs se kedvem se energiám,hogy szórakoztassam. És ő az a gyerek ,aki mellől 5 percre nem tudsz elszakadni. Néha nagyon bánom, hogy anya lettem és visszacsinálnàm az egészet.
ápr. 16. 07:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
70%
Velem is ezt csinálják sokan,hogy jaj lassan 30 vagy,és gyerek kellene. Nemhogy gyereket nem akarok, de palit se. Soha nem szabad hagyni magad rábeszélni arra,amit te nem szeretnék,hiába a szeretet. Elsősorban a te életed a legfontosabb,és a te boldogságot. Sajnállak kérdező,hátha könnyebb lesz a helyzeted,ha nagyobb lesz a gyerek. Mondanék ilyeneket is,hogyha nagyon nem birod,hagyd ott a francba az egészet,de azt nyilván nem fogod megtenni..
ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Seila válasza:
100%
Ilyen meggondolatlan helyzetet nevezik zsákbamacskának.
ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%

Hátha csak szülés utáni depi! Tarts ki! Ha ennyi ideig próbálkoztatok, akkor csak akartad azért kicsit te is.


Van egy vicces könyv a témában: [link]

A terápiát én is javaslom.


50f, gyerektelen

ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!