Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz nem ciki...

Pszichológushoz nem ciki jegyzettel menni?

Figyelt kérdés
Szeretnék az első alkalommal mindent átadni magambol, de nagyon sok problémám van magammal, es nemakarok kihagyni semmit. Valószínűleg hosszú út vár ránk együtt, es tényleg szeretném ha az első alkalommal mindent eltudnek mondani neki, én már írtam jegyzetet, és szeretném elvinni. Ez mennyi gáz?

ápr. 17. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem gáz.
ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ciki. Ha valami kimarad, akkor nem volt annyira fontos. Majd a legközelebbi alkalommal elmondod. Nem kell mindent egyszerre.
ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a telefonomba jegyzeteltem, ha eszembe jutott valami és a pszichológusnál néha elővettem. Teljesen rendben van.
ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a pszichológustól függ.
ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáz az a pszichológus, akinél ez gáz. Viszont vannak tényleg gáz pszichológusok, ezért nem biztos, hogy jó, ha egyből teljesen kitárulkozol neki, hanem az után, hogy megismerted, hogy megbízható és jó.
ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
El tudnék mondani - így.
ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De ciki..ez nem a fizika óra. Jegyzetes csaje
ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
nem létezik olyan,hogy ciki. csak a sznobok használnak ilyen értelmetlen szavakat.
ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno mondta is a pszichologus, hogy nyugodtan irjak ossze kerdeseket. Eloszor furcsa volt, ugyanakkor tudtam, hogy igy nem marad ki semmi. Nem azon agyaltam, hogy mit akartam meg kerdezni, hanem a beszelgetesre tudtam figyelni :)

Kesobb, amikor valamilyen tema megerintett, sok gondolatot inditott el bennem, mindig lejegyzeteltem. Ezzel a jegyzettel mentem hozza. Volt, hogy gondolatterkepet csinaltam 😀 felvallaltam, hogy en ez vagyok :)

ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!