Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha üresnek és...

Mit tegyek, ha üresnek és értelmetlennek érzem az életem és úgy érzem elrontottam?

Figyelt kérdés

Legszívesebben kiiktatnám magam néha,de ez csak gondolati szint ,nem tennék ilyet.

Van párom akivel jó a kapcsolatom, szüleim egészségesek tudom hogy nem kellene panaszkodnom.

De valahogy mindent üresnek érzek és értelmetlennek.

Azt is megbántam,hogy itt maradtam tavaly Budapesten és nem költöztem vissza a szülővárosomba. Konkrétan csődtömegnek érzem magam es nem tudom mit tegyek vagy min változtassak.

Próbálok pozitívan gondolkodni meg minden de egyszerűen nem megy jelenleg.

Jövőt ha nézem sem látok értelmes kimenetelt hiába nonszensz gondolat ez.

Pszichológus tudna ezen segíteni vagy felesleges lenne vajon?

27/N vagyok amúgy



ápr. 22. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit "vetettél", hogy ezt aratod az életedben?
ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Találj ki magadnak célokat amiket el akarsz érni nem kell megváltanod a világot csak kicsibe gondolkozz… pl.: tanulj meg egy hangszeren, ültess növényt és gondozd, sportolj stb…csinálj listát ami megvan pipáld ki. Én ezt tudom ajánlani…
ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezek a kisebb célok jó ötlet, most a némettudásom felfrissítése amit kitűztem, épp tanárt keresek hozzá.


Viszont az a baj ettől még ertelmetlennek érzem az életem továbbra is.

:(

ápr. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!