Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova forduljon az olyan ember...

Hova forduljon az olyan ember segitségért, akinek nincs kire számitania, nincs családja, és nagy gondjai vannak és depressziós?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:07
1 2
 11/12 anonim válasza:

Keress fel 1 keresztény pszichológust,aki nem csak azokat mondja,amit mások,hanem Jézushoz is elvezet.

Gondolom,hogy most azon vagy,hogy hagyjalak én ezzel békén,de elmondom,hogy akik gondok nélküli,jó családban,jó anyagi háttérben élnek,azoknak is üres az életük,ha Jézus nélkül élnek.Ezt én is elmondhatom és rajtam kívül még elég sokan.Jézus nélkül nem megy semmi és minden üres.

2010. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Fogadjunk hogy a kedves kérdező egy emo-s kutya gyerek, menjél el Pszihológushoz, de attol még nem kell úgy öltözni mint egy b*zi,( nem tudom hogy öltözöl de reméljük még jókor szólok mielőtt úgy öltözöl!)
2012. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!