Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz szeretnék...

Pszichológushoz szeretnék menni. Segít setek kérlek?

Figyelt kérdés

bp-i vagyok, és nem fizetős pszichológushoz szeretnék menni.

tudnátok ajánlani valakit?

kell beutalót kérni vagy valami ilyesmit?


nagy probléma van velem, már többen javasolták hogy keressek fel egy szakembert, de most láttam be magamnak hogy ez így nem mehet tovább, mert ha nem javulok meg előbb utóbb öngyilkos lennék.

kérlek segítsetek!


2010. nov. 9. 17:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szia! Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok! Csak én még nem vettem rá magam hogy elmenjek! Egyébként én már tudom, hogy a Rókus kórház pszichiátriai gondozójába mennék, de fogalmam sincs hogy oda kell-e beutaló! Sajnos ez a honlapjukon sincs feltüntetve.
2010. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nincs olyan hely, ami barátságosabb? a kórházaktól a hideg kiráz.

szerintem egyszerűbb lesz leugrani a hídról vagy nem tudom, elvégre a pszichológus sem garancia hogy rendbe jövök.

2010. nov. 9. 18:06
 3/19 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez járok, rendes rendelő, de barátságosan van direkt berendezve a szoba, nem székek, hanem fotelok, van polc virágokkal, nem olyan tipikus kórházi hangulat, remélem máshol is így van, máshol nem jártam.
2010. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
fizetőshöz jársz?
2010. nov. 9. 18:21
 5/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg keresd meg a legközelebbi vagy legszimpatikus szakorvosi rendelőt, hívd fel, és kérdezz rá, hogyan működik a dolog. nem tudom már, hogy kellett e beutaló.
2010. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ingyenes
2010. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Meg nagyon kedvesek az orvosok, meg mindenki, nem úgy bánnak veled, mint mondjuk a szemészeten, ha bekopogsz, nem ordítják le a fejed, hogy várjál amíg sorra kerülsz.
2010. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
69%os: emailbe tudnál írni címet, elérhetőséget vagy valamilyen információt?
2010. nov. 9. 18:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Kedves 69%-os, én örülnék, ha ide is kiírnád, hogy hol ez a hely, biztos többeket érdekelne.
2010. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Meg szabad kérdezni, mi az a nagy probléma?
2010. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!