Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Boldogtalan vagyok, mit tegyek?

Boldogtalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 00:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A dolog bonyolult, íme egy példa:

Katonaságnál a tiszt, miután visszajön a kiküldetésből, sorba állítja a legénységet és mindenkitől megkérdi: - Boldog? - Igen. - Egy hét fogda! megy tovább, kérdi a következőtől: - Boldog? - Nem. - Egy hét fogda! És ez így megy, végül mindenki fogdába kerül. Tiszttársai kérdik, mire ez az egész? - Tudjátok, azt mondták, hogy amíg odavoltam, a feleségemet boldog, boldogtalan megdugta.

2010. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 dozzer válasza:
0%

azért vagy boldogtalan mert nem vagy normális mert pesszimista vagy és nem fogsz sokáig élni.

nem hogy inkább csak a jot meg a szépet látnád ahejett hogy csak rimánkocc meg sajnáltatod magad.

2010. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Dehogynem normális, istenem...csak rossz passzban van, ez meg előfordul. Én azt ajánlom, hogy próbálj zenélni, vagy rajzolni, ha nem vagy bennük járatos, akkor is jót tehet. Hallgass zenét, leginkább komolyat, de nem tudom, nekem a szomorú zenék segítenek leginkább. Ha szomorú vagyok, akkor s vidám dallamoktól csak ideges leszek...tegyél hosszú sétákat, nézegesd a tájat, vagy az embereket. Találkozz a barátaiddal, öltözz ki egyszer-kétszer, lényegtelen, hogy hová. Ha vannak állataid, akkor foglalkozz velük, sétáltass kutyát például. Igen, meg csoki...:P
2010. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
sportolj!
2010. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálam, az vált be hosszútávon, hogy apró dolgokban(olyanban is amiről csak én tudtam) elkezdtem segíteni másokon, adni, ajándékozni. Lehet hogy hülyeségnek tűnik de amikor átengeded a helyed a villamoson egy öreg néninek és az boldogan viszamosolyog rád, az elég szívmelengető érzés. Vagy ha a szüleidnek, barátaidnak üzenetet mondasz a telefonjára este, hogy mikor másnap reggel dolgozni megy meghallja.....etc. Egy csomó marhaságot is ki lehet találni, ami jó dolog és jobban érzed magad tőle.(eltúlzott példa: fűzz gyöngyből 100 angyalkát és osztogasd szét az utcán, öltözz mikulássapiba és hangosan modogass vicceket, köszöntgesd az emberek, mint pálinkás jó reggelt) Kevesen hiszik, de ha valakivel őszintén, ÖNZETLENÜL jót teszel naaaagyon jól fogod érezni magad.

Más: zenélj. Te magad, ne csak hallgasd. Próbálj meg zongorázni valahol, bármit. Hallgasd a hangokat...

ÉS PERSZE csoki meg TÚRÓRUDI:))

2010. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!