Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem túl kiszámítható és...

Nem túl kiszámítható és unalmas az élet?

Figyelt kérdés

Összejövök egy szép lánnyal , jól megleszünk pár évig , elveszem

aztán gyereket akar , én annyira nem de addig mondja amíg ráhagyom hogy oké legyen

a munkám se rossz csak monoton és sok időt elvesz

sok veszekedés , 45 körül megcsalom egy fiatalabb lánnyal hogy úgy érezzem élek még és nem is unalmas az életem

kiderül, válunk, magány , jön valaki más

nem szeretnek a gyerekeim se , aztán meg egyszer csak szívrohamot kapok vagy valami

most komolyan fontos ezt végigjátszani és a többi embert is tönkretenni körülöttem ?


2011. jan. 10. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy optimista ember, az biztos. Szerintem azért nem kellene ilyen tragikusan felfogni az életet.
2011. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy túl kiszámíthatatlan az élet! Örülnék, ha így látnám mint te, hogy valakivel megleszek pár évig, és várom mikor 45 körül megcsalom stb. Én jelenleg attól rettegek, meddig lesz munkám, lesz e mindig pénzem a létfenntartáshoz, nem leszek egyik napról a másikra egyedül, mert a párom talál szebbet, jobbat..

Boldog lennék, ha kiszámítható és unalmas életemet úgy dobhatnám föl, ahogy akarom, mert nem kéne a pénzen aggódnom.

2011. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Az én olvasatomban az élet:

összejössz egy szép lánnyal, jól meglesztek pár évig, elveszed, még mindig jól megvagytok, lesz gyereketek, rájössz, hogy milyen aranyosak is, szereted is őket

nincs rossz munkád, lehet hogy pár évig monoton, de neked ott a családod, elfeledtetik veled, pár év múlva lehetőséged lesz álmaid munkáját elvállalni, átmész a másik helyre, nem monoton most már a munkád sem és még mindig jól keresel,

veszekedtek néha az asszonnyal, de sokat szexeltek is, az asszony még mindig k**** jól néz ki, nagyszerűen főz,

gyerekeid már tizenévesek, sokat veszekszel velük és arra gondolsz, hogy milyenek ezek a mai fiatalok,

45 éves vagy, a fiatalabb nők meg vannak érted veszve, mert a legjobb férfikorban vagy, viszont a feleségednek a nyomába sem érhetnek, az asszony egyre erotikusabb, nőiesebb külsejű

a gyerekeid lassan felnőnek, ki-ki megy a maga útján tovább, továbbtanulnak, vagy szakmájuk lesz vagy külföldre mennek pár évre, neked hiányoznak

aztán lassan elkövetkezik a második fiatalkorotok az asszonnyal

végre van időtök csak egymással foglalkozni, sokat utaztok és rájöttök, hogy még nagyon sok időtök van még hátra amit aktívan fel tudtok használni.

2011. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne unalmas és kiszámítható!


Egyik nap még él az egyik ismerősöd a másik nap meg megtudod, hogy elütötte hirtelen egy autó, és most a kórházban van, műtik, és az életéért küzdenek,

hirtelen késztetés fog el, hogy gyökeresen változtass az addigi életeden egyik napról a másikra, és teljesen más ember leszel,

megnyered vmikor a lottót

kiderül hogy a feleséged megcsal ezután életed legnagyobb szerelmével hoz össze a sors

a munkádban hirtelen valami olyasmire jössz rá, ami sok pénzt fial majd

stb stb stb

2011. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40 vagy és hirtelen megkeres a 20 éves lányod, akiről te eddig nem is tudtál, (fiatalkori részegen átmulatott éjszaka gyümölcse)
2011. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha túl leszel néhány hozzád közel álló ember elvesztésén, lesz több krónikus betegséged, ami ellen állandó harcot vívsz, nem lesz unalmas az életed!

Az a helyzet, hogy túl jó dolgod van, és ráérsz ilyeneken gondolkodni!

2011. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahol megértelek. Általában egy nomrálisnak mondott agyú ember a míg élünk remélünk hozzáálásával úgy van vele,hogy miért ne pont én lennék a kivétel,akinek minden jól fog elsülni az életében, és megtalálom az örök boldogságot. A statisztika mást mutat. 10 emberből van maximum 2 roha dt mázlista aki tényleg élete végéig teljes értékű boldog sikeres életet él, és minden cseppjét kiélvezi a létezésének, sokan meg az emberek 80% ának zátonyra fut a közösen tervezett jövő, későn jönnek rá,hogy nem azt válaszották akit kellett volna, évek multával jönnek elő sorra a jellemhibák, amiket addig a lángoló szenvedély elnyomott, és nem tudtak tisztán látni,hogy mekkora tróger senkiházi is a kedvesük. A frissen házasulókat előre szoktam röhögni,hogy na ezek is dúródnak egy jó fél éven belül a válóperre. MArha sok a válóperes ügy, nyűglődnek, nem tudnak megegyezni, ostoba egyik a másikra íratja mindenét, aztán sír a szája hogy ki lett semmizve és satöbbi. Érzéketlen kizsákmányoló világ, nem csak a rendszer a népet, de az emberek egymást is lehúzzák szépen . Minden érdek. Az élet kiszámítható, unalmas mókuskerék, egy idő után úgyis kiunsz mindent , mindenki unható szintén.De persze van azért egy végzetes menedék a problémára. Lotto 5 ös szintű mázlistaság kell ahhoz hogy valakinek tényleg jól összejöjjön az élete. Rengetegen boldogtalanok az életben. Vanank akik meg látszólag boldogok, de a szívük mélyén érzik hogy hiányzik valami, valami más, valami jobb kéne, de hálából sínylődnek csak az aktuális párjuk mellett. Nem mernek továbblépni, és egész életükben boldogtalanok lesznek.
2012. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez k*rv* jò èlet,ha nekem is ilyen lenne g*c*re örülnèk b*zd meg. De te mi a k*rv* any*d*rt sajnàltatod magad. Hùzz innen tesò,ìgy is k*rv* jòl èleted van.
2018. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!