Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismeri/volt Antus Eszter...

Ismeri/volt Antus Eszter pszichológusnál már valaki?

Figyelt kérdés
A pécsi legiben láttam először a nevét, gondolom új szakember és kíváncsi lennék tapasztalatokra vele kapcsolatban. Köszönöm!
2011. jan. 21. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Csepelen volt ilyen nevű pszichológus. Szemüveges, festett szőke haja van, és elálló fülei. Okosnak elég okos. Valahol az egyetem körül rendel.
2011. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Nem tudom, hogy ott rendelt-e? :S

2011. jan. 27. 15:36
 3/16 anonim válasza:
100%
Én tudom ki az. Pécsen dolgozik, hosszú fekete haja van és nem szemüveges. Nélküle már halott lennék, a legjobb akivel találkoztam, pedig láttam már egy párat, mert gyerekkorom óta kezelnek és most 36 vagyok.
2011. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Megkérdezhetném, hogy mi volt a problémád? Mert nekem elég súlyos és hát olyan ember kéne, aki érti a dolgát és van sok tapasztalata! Milyen egy kezelés? Kedves? Azért ő is beszél?

2011. jan. 30. 01:40
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nem beszél. Inkább hallgat, és hagy téged beszélni. A haja már őszes, de szerintem barna. És rövid hajú, szemüveges. Mondom, régen Csepelen dolgozott. Persze nem a vasgyárban.
2011. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm a segítséged, de nem valószinü, hogy egy hölgyről beszélünk. Nagyobb a valószinüsége, hogy az előző kommentelő ismeri és jár hozzá kezelésre. :)

2011. jan. 30. 14:43
 7/16 anonim válasza:
100%

Aki Pécsen dolgozik elég fiatal, nem tudom hány év tapasztalata van, de nekem nagyon sokat segített; fogalmazzunk úgy, hogy mindig érzékenyebb voltam az átlagnál, többször próbáltam megölni magam és az elmúlt időszakban több, hozzám közel álló embert veszítettem el.

Sokan járnak hozzá, biztos előbb-utóbb más is fog válaszolni, elég nehéz időpontot szerezni hozzá, de ha nem jól végezné a munkáját, gondolom nem járnának hozzá ennyien.

2011. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, akkor ő biztos jó. Mondjuk az az igazság, hogy ingyen pszichológusból kevés van és túl sok a beteg, ennek is köszönhető, hogy egy-egy p-nál rengetegen vannak :S. És már nem haragudj, hogy ilyen kérdéseket teszek fel, de milyen tanácsot tudott adni? Nekem is hasonló a beállítottságom :(((. Megértelek.
2011. jan. 30. 19:01
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező!

Én nem bántani akarnálak. Az írásodból úgy veszem ki, hogy nőnemű vagy. Csak azért írok, mert szerintem nem jó úton jársz. Lenne egy javaslatom: levelezzünk a "panaszodról". Addig is megpróbálhatod elérni az Antus Esztert. Semmit sem veszítesz velem.

2011. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ő nem ad tanácsot, szóval nem mondja meg, hogy mit csinálj, hanem megpróbál téged erősebbé tenni, hogy szembe tudj nézni a dolgokkal. Ez így most lehet, hogy hülyén hangzik, de hát menj, nézd meg, ha nem jön be, nem kell visszamenned, vagy kereshetsz valaki mást is.
2011. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!