Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismeri/volt Antus Eszter...

Ismeri/volt Antus Eszter pszichológusnál már valaki?

Figyelt kérdés
A pécsi legiben láttam először a nevét, gondolom új szakember és kíváncsi lennék tapasztalatokra vele kapcsolatban. Köszönöm!
2011. jan. 21. 17:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a segítségeteket. Az utolsó elötti válaszolónak: viktoria.kollar@freemail.hu az email-em. Kérlek keress meg!!! Szükségem lenne rá!


Utolsó válaszoló! Értem, persze,az nagyon jó, hogy erősebbé tesz, mert pont erre lenne szükségem. Köszi!

2011. jan. 31. 00:32
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Írtam....

2011. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reagáltam rá :)
2011. jan. 31. 20:48
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!

Az emailcímed, amit megadtál hibás lehet. Vagy megfutamodtál? Így nem gyógyít meg az Antus Eszter sem.

2011. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Antus Eszter a LEGJOBB a szakmában. Mondom ezt úgy, hogy soha más pszichológussal dolgom még nem akadt eleddig, viszont hozzá járok kezelésre, s félelmetesen jól illetve gyorsan haladunk. Olyan eredményesen tudunk együtt dolgozni, hogy el sem tudnék képzelni megfelelőbb terapeutát. Persze nem kizárt, hogy ez függ tőlem is. Mindenesetre nem ismerek mást, aki ilyen veleszületett tehetséggel rendelkezik e téren, kivéve a Páromat :) , de Ő nem pszichológus, mert annyira együttérző, hogy "rámenne" lelkileg. A.E.-t csak ajánlani tudom!

2013. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igaz, azóta már biztos választottál terapeutát, de azért elmondom, hogy ő tényleg nagyon jó! Én imádok hozzá járni, humoros, intelligens, kedves, és mindig érti hogy miről is beszélek, mit akarok neki elmondani!:)
2016. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!