Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hagyott el már valakit a...

Hagyott el már valakit a párja depresszió miatt, mert hülyén viselkedett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha emiatt elhagy, akkor nem is szeret igazán, és ez jó ürügy arra hogy lelépjen.
2011. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, hagytak már el, de mondjuk azt az esetet nem bánom. A mostani barátommal az volt, hogy azt mondta lusta vagyok, nem jó a munkához való hozzáállásom. Akkor mondtam neki, hogy nem azért nem dolgozok, mert lusta vagyok, hanem mert nem vagyok jól. Azt mondta, hogy akkor menjek el az orvoshoz, igaza is volt, elmentem, kaptam gyógyszert, jobban lettem, bár vannak még rosszabb napjaim.


L/24

2011. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem az orvostanhallgató és keresztény barátnőm hagyott el miatta. Ultimátumot kaptam, hogy meg kell gyógyulnom rövid idő alatt. Természetesen nem sikerült. Gyakrolatilag parancsba adta hogy meg kell gyógyulni. Ezzel még mélyebbre lökött a depresszióba.
2011. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen "pár" vagyok, akinek a barátja depressziós és bizony elég hülyén szokott viselkedni, de nem akarom elhagyni, csak nem tudom hogyan segíthetnék, mert orvoshoz nem akar menni. Sajnos nagyon felőről, hogy tudom, hogy nagyon szeret,mégis mikor elhatalmasodik rajta ez a betegség, úgy néz rám, mint egy ellenségre. Közönyös, távolságtartó. Nagyon fáj ilyenkor és bizony gondoltam rá többször hogy otthagyom, de nem tudnám megtenni, mert szeretem.
2011. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Megértelek téged, és elhiszem, hogy nehéz, főleg ha nem akar orvoshoz menni. Gondolom te vagy a nő, ő a férfi. A férfiak nagyon nem akarnak orvoshoz járni, nem értem őket, lehet, hogy bevenne napi egy gyógyszert és sokkal jobb lenne neki és neked is. így a végtelenségig nem tűrhetsz, mert az más, hogy bármit megtesz, hogy meggyógyuljon, de nem megy, mint, hogy még orvoshoz se megy...Akkor szokták javasolni, hogy tartsd ki egy ilyen ember mellett, ha meg akar gyógyulni és tesz is érte! Ezen gondolkozz el.

2011. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem! Megértem és elfogadom, ha valaki nem akar ilyen beteggel és annak tüneteivel együtt élni.
2011. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15:24-es vagyok.


De azt nem fogadom el, ha egy hosszú, több éves kapcsolatnak azért lesz vége, mert ilyen betegsége lesz az egyik félnek, azt elítélem amikor inkább elválnak az emberek, mintsem megoldanák közösen a gondokat, vagy segítenék egymást.

2011. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudjátok a z igaz szerelem mindent kibír!Jóban is rosszban is mindig!Lehet hogy nehéz így az egyik félnek,de közössen mindent meg lehet oldani ha az ember igazán tud szeretni.
2011. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom volt ilyen. Próbáltam segíteni rajta, mondtam,hogy menjünk el orvoshoz. Persze nem akart. Egész nap a szobában ült,pisztáciát evett, sorozatokat nézett. A munkáját is elhanyagolta. Próbáltam kimozdítani otthonról, elhívni a barátait, akiknek szóltam is,hogy figyeljenek rá, mert valami nem oké. A végén engem rúgott ki, hogy miért baszogatom állandóan... Azóta is olyan, amilyen.
2011. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem,de ha emiatt vagy hasonló mentális betegség miatt elhagy akkor sohasem szeretett igazán ezt jól gondold át.
2011. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!