Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Zavarja e egy 10 éves gyerek...

Zavarja e egy 10 éves gyerek pszihés fejlödését ha a szülei gyakran veszekednek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen

nekem nagyon rosszul estett, állandóan rosszul lettem amikor veszekedtek. azóta eltelt több, mint 10 év és még most is rosszul vagyok ha veszekednek.

ne veszekedjetek gyerek előtt

2011. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha eltagadjátok előle a konfliktusaitokat, az sem biztos, hogy jó. Inkább azt lássa, hogy a szülei értelmesen tudják rendezni a konfliktusaikat.
2011. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, s engem még mindég a padlóra tud dobni, ha a szüleim üvöltöznek egymással, főleg, ha itthon vagyok, s nem tehetek ellene... Akkor képzeljük oda magunkat egy 10 éves helyébe.
2011. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt kellett hallgatom 9 éves koromtol és néha tányérdobálozást. Néha nagyon megijedtem és egyedül voltam
2011. febr. 5. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a csendes fojtogatás ment egész életemben, az se sokkal jobb. 21/L
2011. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen. Zavarhatja. Én vagyok rá a jó példa.


21/f

2011. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pinocchio ***** válasza:
Nem..Sőt még javítja is..
2011. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, kihat a pszichés fejlődésre... még most is gyakran előfordulnak a veszekedések a családban... akkor nagyon rosszul leszek én is...:s
2011. febr. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez egyéntől függ, de biztosan befolyásolja a későbbiekben, itt van rá egy példa:


volt egy fiatal barátnőm, bemutatott a szüleinek, nagyon jól éreztem magam náluk mindig, tény, hogy ők fiatalabb korosztály (35-40) mint az én szüleim, de nyugodtabbak, kiegyensúlyozattabbak, pozítívabbnak látják az életet és a természetük is annak a függvényében látszódik, volt is néha hiányérzetem, hogy bárcsak lennék megint tizenéves és bárcsak lehetett volna jobb élmények a szülőkkel...

2011. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Te jó isten! hogy zavarja e?....10 éve élek úgy hogy először a szüleim veszekedtek napi szinten, majd a válásuk után összeköltöztünk anyu élettársával...azóta meg vele, sőt ...egyre durvább minden..én annak a híve vagyok HOGY 100X JOBB INKÁBB ELVÁLNI A SZÜLŐKNEK MINTHOGY EGY GYEREKET ÍGY FELNEVELNI!
2012. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!