Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nyugtató javasolt...

Milyen nyugtató javasolt ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, de már nagyon nem bírom. Két éve teljesen kikészültem miatta majdnem félévig szenvedtem, hogy esténként mindig rosszul voltam lefogytam 10 kg-t és nagyon ideges voltam ezért nyugtatót szedtem. Most sokat kell tanuljak, mert júniusban két nehéz vizsgám lesz. Már most tanulok, de nem bírom. Fáj a fejem érzem nem lesz ez igy jó. Menjek orvoshoz és kiír valami nyugtatót vagy pedig szerintetek mit érdemes szednem?
2011. febr. 24. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a gyógyszerek hosszútávú megoldást nyújtanak. De ha mindenképpen ehhez ragaszkodsz, kérj az orvostól. Mert hatásosakat csak ők tudnak felírni, ill. a netes, a "haveroktól hallott" bogyók igen veszélyesek tudnak lenni.

Van barátod vagy barátnőd, akivel ki tudod beszél magadból a feszültséget, a gondjaidat? Mert ők is sokat segíthetnek Neked.

2011. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 obija válasza:

Szerintem is fordulj orvoshoz! Nekem segít egy kiadós séta,

és próbálkozhatsz vitaminokkal is. Sok erőt kívánok neked:))

2011. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!