Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami bevállt nyugtató ami...

Valami bevállt nyugtató ami receptől kapható? Pánik beteg vagyok és más ne segít. Játok pszihologushoz. De.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a frontin jó:)
2011. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor váltsál orvost. Keress fel pszichiátert. Ezek a gyógyszerek nem tartoznak abba a kategóriába, amit akár a benzinkúton is megvehetsz. Orvos írja fel és vényköteles.
2011. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Xanax, de nem a sima ( az sokszor tobbet art, mint hasznal),hanem a nyelv alatti.

Borzalmas az ize, de 5p alatt hat kb;pontosan erre valo.

( borderline vagyok, gyakran szorongok es gyakran van panik rohamom)

2016. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cppxy! válasza:

Citromfű nyugtató.

Én hiperaktív vagyok, és sokszor veszek be nyugtatót, hogy lenyugodjak, és hat ;D

Nem tudom, hogy orvosi felírás (vagy minek hívják azt) nélkül is lehet venni azt (asszem igen, 85%), és úgy emlékszem, hogy Unikornis gyógyszertár és Benu gyógyszertárban (a kettő közül valamelyik, passz melyik) található.


További sok sikert! ;D

Cppxy!

2022. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!