Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet idegi alapon? Szédülé...

Ez lehet idegi alapon? Szédülés fejben és bizonytalanság érzése a mozgásban. Például gépelés közben is úgy érzem mikor ilyen rosszullétféle van rajtam, hogy nem tudok gépelni és nem megy semmi. Volttatok már így? 24L

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hello utolsó! Én diétába kezdtem és rengeteg gyümölcsöt, és egészségesebb ételt ettem. Idővel megszűnt, de 2-3 hóba beletelt sajna. Remélem többet nem fog, rossz volt nagyon.
2019. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azta akkor neked táplálkozással függöt össze? Mondjuk egyik barátnőm inzulinrezisztens és ugyen ezek voltak a panaszai.. Ő ajánlotta menjek cukorterheléses tesztre mert erős szédülése, gyengeség érzése, szívdobogása volt evések után, vagy ha sokáig nem evett. Diéta óta mintha kicserélték volna, sportos, egészséges életmódot él.


Hátha valaki ide téved és ez segít neki elindulni. (:

2019. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hahó! Na jobban vagytok?
2020. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló vagyok. Nekem elmúlt magától. Nem tudom mitől vagy miért volt.


2017 és 2018 nyarán jött elő csak. Azóta semmi. (26/F)

2020. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Idén nyáron megint előjött párszor. Lehet a nagy meleg okozza meg mikor nagyon füllledt a levegő. Na azt nem csípem.
2021. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!