Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet valakit leszoktatni az alkoholról orvosi segédlet nélkül?

Figyelt kérdés
A férjem napi 1 l konyakot és 10 sor iszik ( mind kettő alacsonyabb alkolhol tartamú: sör 3%-os konyek 26 fokos)Orvoshoz nem akar menni, hogy kezeltesse magát. Lemondani nem mer és nem is tud, fél a megvonási tünetektől. Van-e olyan ermészetes alapú anyag amitől képes az ember leszokni az alkoholról gyógyszer, nyugató nélkül.
2011. márc. 16. 13:30
1 2
 11/14 szilvo79 ***** válasza:
hi!abban nem vagyok biztos,hogy az agyat,hosszú távon nem csinálja szét.viszont,ha valaki idűlt alkoholista/márpedig a napi 10 konyak,szerintem az már annak számít/,és rááll,az bizony nem fogja letenni.ezt garantálom!cseberből vederbe kerül.igaz olcsóbb!!!!!
2011. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De mint ahogy leírtam, legalább marad mája, gyomra, szíve, meg élete...

Az agyra visszatérve ez örök vitatéma... Én úgy tudom, hogy maradandó károsodást nem okoz, csak ha nem áll le vele, akkor romlik a rövidtávú memóriája, meg ugye okozhat lelki függőséget, meg furcsa, nevetséges logikát.


Az alkoholt meg sztem nem kell bemutatnom, és mérlegre tennem, mert szerinte meg tudod tenni magadtól...

2011. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

14:04 -es kommenttel nagyon egyetértek.. faterom alkoholista és munkanélküli.. mintha csak őt írtad volna le. Mondjuk neki van feladata, és az én megállapításom szerint a feladatok elől menekül az alkoholizálással


14/F

2011. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tibi48 válasza:
100%
Szerèny vèlemènyem szerint,nem elèg kicsit akarni ,nagyon erōsnek kell lenned Valld be hogy alkesz vagy ,máshogy nem megy.Nèhány halálfèlelem átèlèse sokat segit.Èn hùsz èvig kemènyen ittam,gèpszìjas piás voltam.Minden kìnját átèltem az elvonásoknak.Tōbb munkahelyem rá.Nincs meg egy kicsit,mèg egy kicsit.Beledõglesz,ha nem tudsz megállni.Nekem sikerūlt,saját magamtòl,csak a Jòisten segìtett.De az Pont elèg nem? Te kellessz hozzá,ha igazán akarod kapsz segitsèget fōntrōl is.Nekem el hiheti bárki.Tōbb mint három eve, nekem minden bejōtt ,ember lettem ùjra.
2016. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!