Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Na most a citaroplam nyugtato...

Na most a citaroplam nyugtato hatasu vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nemaz. Kedélyjavító, én szedtem egy időben depresszió ellen, de Xanaxszal együtt. Hamar abbahagytam, mert nekem fájt tőle a fejem. Egyedül a Coaxilt bírtam szedni, csak az meg nagyon drága.
2011. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
es mennyi ido utan fejti ki a hatasat? En panikra kaptam,de meg csak ma kezdtem el
2011. márc. 16. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 hét. De már két hét után azért érezni fogod a hatást. Xanaxot nem kaptál mellé? Szorongásoldőként kaptam én anno.
2011. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
en nem kaptam semmit melle de most olyan szarul vagyok alig kapok levegot meg ver a viz tole ez normalis?
2011. márc. 16. 23:38
 5/10 A kérdező kommentje:
neked segitett a citaroplam?te nem voltal roszul tole eloszor? neharagudj mar hogy ennyit kerdezek de aggodok hogy normalisok ezek a tunetek? mert en mielott elkezdtem volna sdzedni(ma kezdtem) nem voltak ezek a tuneteim...
2011. márc. 17. 00:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam, nekem a fejem fájt tőle. De a depresszión segít. Állítólag 2-3 héten belül elmúlnak a mellékhatások, de én kevés gyógyszert birok.

Szóval várj még, ha 2-3 hét múlva sem lesz jobb, akkor úgyis ír ki az orvos mást. Gyógyulást!

2011. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

,Ezt a gyógyszert azért adják, hogy kihozzon a depresszióból. Általában nyugtatóval együtt adják. Menj vissza az orvosodhoz sürgősen. Én is szedtem hasonló hatású szert, de nem vált be. 2 hónap ezeknek a beépülése.

Van már más tipusú gyógyszer is. Én már azt szedem és szinte azonnal hatott.

Éva

2011. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a Coaxilt szedővel szeretném felvenni a kapcsolatot.

Én is hasonló hatóanyagút kaptam. Irj kérlek privit!

Éva

2011. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem a coaxilt. Mi a gondod vele? Ha tudok, szivesen segítek.
2011. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi csajok! Lehet ma visza megyek a dokihoz de meg csak tegnap kezdtem el szedni... Szoval lehet korai de most azt nem ertem hogy a nehez legzes meg az izzadas ettol van,vagy attol hogy vernyomas csokkento gyogyszeremet kicsereltek es meg hoza kell szokjak?
2011. márc. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!