Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos vagyok. Talán azért is, mert nagyon félek a kudarctól, meg tartok mások véleményétől is.
2011. márc. 17. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress egy új közeget ahol nem ismernek, és határozd el, hogy kicsit beválalósabb leszel. Kosárlabda klub, társastác, tanfolyam akármi...

Kudarcok ígyis-úgyis érhetnek, ha meg kiutálnak, max nem mész többet oda. Nincs veszteni valód.

2011. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is hasonló voltam fiatalabb koromba, most már 22 vagyok kb. 20 éves koromra már felnőttem annyira, hogy ne féljek másoktól és az sem izgat ha valakivel nem tudok beszélgetni és néma csönd van, hisz akkor nem csak én hanem ő se képes rá. Igaz pár siker is kellet az életembe, de ezt saját erőből értem el nem nagy dolgok csak apróságok, de erőt adtak, önbizalmat. Az új társaság segíthet neked, ezzel a tanáccsal egyet értek, aztán mikor már megváltoztál a régi ismerőseidet is úgy fogod kezelni mint az újakat. De az én esetembe a régi barátaim mára nem a barátaim... és ez így van rendjén. Mondjuk azért kíváncsi lennék hány éves vagy és fiú vagy lány, mert az se mindegy. :)
2011. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

100 kudarc az csak 100 próbálkozás!


Amúgy miért szeretnél nyitottabb lenni? A zárkózottság nem bűn.

De ha nem érzed így jól magad, akkor:

Olyan helyekre menj ahol senki sem ismer.

Igyál egy kevéske alkoholt. (Nem lerészegedéshez, hanem csak placebónak)

Rögzítsd magadban azt a gondolatot, hogy ez csak játék. (Ez nem azt jelenti, hogy meggondolatlanságokat kell művelni)

2011. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!