Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biszexuális vagyok mit tehetnék?

Biszexuális vagyok mit tehetnék?

Figyelt kérdés
hetero kapcsolatban voltam szerelmes kölcsönösen.de érzelmileg nagyon a fiuk fele huzok tök rosz érzés nem is gondoltam volna.szorongásom félelem érzetem van büntudatom.igényel ez valami orvost?
2011. márc. 24. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy biszexuális vagy, természetesen nem igényel orvost. Viszont az ebből fakadó problémáid miatt feltétlen azt javaslom, hogy fordulj pszichológushoz. Amíg magadban nem tisztázod ezt a dolgot, nem lesz normális párkapcsolatod se fiúval se lánnyal.
2011. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.de nem fog nagyot nézni hogy ilyen problémával állok oda? nekem ez kényes!
2011. márc. 24. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus vagy pszichiáter nem fog furcsán nézni rád. Neki az a dolga, hogy megoldja a lelki problémáidat. Az, hogy biszexuális vagy normális dolog (én leszbikus vagyok). Ha neked ez okoz szorongást, félelmet okoz, sőt, még rosszabb, ha nem tudod elfogadni magad és bűntudatod van, akkor az a legjobb megoldás, ha segítséget kérsz. És erre egy orvos a megfelelő ember.

Sok sikert és ne félj, hogy furcsán néznek!!

23/L

2011. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végeredményben engem legjobban az zavar ami komoly mentális problémát okoz,hogy szeretem a lányokat .de a "fius" biszexuális dolgokban az anál is vonz.mert beszéltem pár biszexel,önáluk maxtiban orálban kimerül a dolog!ez okoza nállam a befordultságot!
2011. márc. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!