Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A frontin hangulat javitó...

A frontin hangulat javitó vagy nyugtató?

Figyelt kérdés
Nekem ezt irt fel a doki 0,25mg3x1/2 de nem merem be szedni mert félek töle és nem tudom,hogy mire számithatok.Elég rossz a házasságom,és munkám sincs.Sokat sirok,igazábol ithon mindenki ugy gondolja hogy nem vagyok normális és ezt mondják is.Ettöl én még jobban kivagyok.Szeretném ha olyanok irnának akik szedték vagyszedik a frontint,és segitenének abban hogymerjem-e szedni vagy sem,és ha igen akkor haszál-e..elöre is köszönöm 40/N
2011. márc. 27. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A Frontin nyugtató. Egyik ismerősöm szedte egy darabig.
2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
a frontin nyugtató, a forint a hangulatjavító, de csak nagy mennyiségben:D
2011. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

en frontjnt szedek, mar kozel fel eve a panikbetegsegemre,es meg vagyok vele, elegedve.

Elobb sanaxot szedtem, de attol kenyszerkepzeteim voltak..

Ha orvos irta , fel neked, akkor , biztos szuksrged is van ra. szerintem, ne felj tole..

2011. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A frontin nyugtató, és sztem kezdjed el szedni, mert az írásodon érezni, hogy nagyon kivagy. Ne félj tőle, a Te adagod "babapopsi", viszont nem értem, hogy az orvosok miért idegnyugtatót adnak pánikbetegségre, és miért nem SSRI gyógyszert, ami sokkal jobb szorongásoldó hosszabb távon. A nyugtatókra csak rákapsz, én nem mondom, hogy az antidepire nem, de még mindig jobb megoldásnak találom.
2011. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeteket,mi az a SSRI?
2011. márc. 28. 08:12
 6/17 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék kérdezni,hogy mennyi idő mulva érezhető a hatása?
2011. márc. 28. 08:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem ezt úgy írta fel egyszer orvos, hogy párhuzamosan kezdjem szedni a Remotiv nevű orbáncfű készítménnyel, majd mikor elfogy a Frontin, csak a Remotivot szedjem. Nekem szorongásra írta fel az orvos. Napi 3x kellett volna egyet szednem, de én akkor szedtem, amikor úgy éreztem, most muszáj bevennem egyet, vagyis alkalomszerűen. Akkor kellemesen ellazított. Rendszeresen ne szedd, mert ezek kábítószerek.
2011. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A Frontin és a xanax ugyanaz a hatóanyag. Szedd be nyugod-

tan ez egy minimális adag. Rendszeresen szedd, ha megnyugszol érezni fogod mikor hagyhatod el.

2011. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat,remélem hamar rendbe jövök mert igy nagyon rossz!!
2011. márc. 29. 11:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kis mennyiség. Örülj neki, ha hatni fog. De a problémádat továbbra is neked kell megoldanod.
2011. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!