Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A frontin hangulat javitó...

A frontin hangulat javitó vagy nyugtató?

Figyelt kérdés
Nekem ezt irt fel a doki 0,25mg3x1/2 de nem merem be szedni mert félek töle és nem tudom,hogy mire számithatok.Elég rossz a házasságom,és munkám sincs.Sokat sirok,igazábol ithon mindenki ugy gondolja hogy nem vagyok normális és ezt mondják is.Ettöl én még jobban kivagyok.Szeretném ha olyanok irnának akik szedték vagyszedik a frontint,és segitenének abban hogymerjem-e szedni vagy sem,és ha igen akkor haszál-e..elöre is köszönöm 40/N
2011. márc. 27. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A frontin nyugtató és pánikbetegségre is jó! Egyébként a xanax és a frontin ugyanaz teljesen összetételében hatásában is csak a gyártó más így a neve is más de ugyanaz a gyógyszer lényegében.szedd nyugodtan :-)
2011. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
egyik sem, hanem szorongásoldó
2011. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
olvassátok el a betegtájékoztatót basszus!
2011. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!!igen el olvastam de inkább a tapasztalatokra voltam kiváncsi,mert félek elkezdeni szedni (basszus) és igy probáltam magamnak segiteni,hogy ezt a kérdést ide irtam..
2011. ápr. 2. 17:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Kis mennyiség, nyugodtan szedheted, kicsit oldani fogja a szorongásaidat. Hosszú távon egy pszichiáter esetleg pszichológus jobb megoldás, mert a gyógyszer csak tüneti kezelés, a problémát nem oldja meg. Kérdezted, mi az SSRI. Ez egy angol rövidítés: Serotonin System Reuptake Inhibitors, azaz szerotonin visszavételt gátló gyógyszer. Más szóval antidepresszáns.
2011. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kb. 10 éve szedtem rövid ideig, meg azelőtt xanaxot is. semmi extra, nem veszélyes. ha minden igaz, azt mondta a doki, hogy a 2 gyógyszer ugyanaz, csak más kiszerelésben.


vannak ennél "keményebb" gyógyszerek, de vészesnek azok se vészesek úgy, hogy félni kelljen tőlük.

2011. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 E2010 ***** válasza:
Kedves kérdező ! Remélem hogy nem írok még későn neked !Sajnálattal olvasom amiket a többiek írtak , és meg döbbentem !!! Senki nem írta azt hogy bizony ezek a készítmények hosszú távon ártalmasak ! Az elvonási tüneteket írnám le : Halucináció, szédülés, hányás , hasmenés, rossz látás, stb.. csak egy pár a meg vonási tünetekből ! Én inkább mindenkinek azt ajánlanám hogy soha de soha nem nyúljon ezekhez a gyógyszerekhez !!! EZEK LEGÁLIS DROGOK !!! Majd akkor leszel igazán rosszul ha teljesen hozzá szoksz , és majd egyszer el akarod dobni örökre el akarod felejteni ezt a gyógyszert ! Na akkor majd lesz miért rosszul lenned ! Sajnálatomra még olyat is olvastam hogy egyáltalán nem veszélyes ez a gyógyszer !!! Hmmm... Nem veszélyes ! Csak az égész életedet teszi tönkre !!!Ezek a szerek mérgek !!!És hidd el nem akárki íja ezt neked !!!Remélem mélyen magadba nézel ez után a levél után , és inkább úgy döntesz hogy soha nem szedsz ilyen legális drogokat !!!Inkább menj le egy edzőterembe vagy menj a szabadba túrázni , hidd el jobb lesz mint a gyógyszer szedés !!!Sok sikert , és remélem hogy egy kicsit tudtam segíteni !
2013. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!