Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem szerintetek?

Mi történik velem szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostanában észrevettem magamon ,hogy így egyre gyakrabban rám törnek ilyen roham félék..Úgy érzem megfulladok,szorít a mellkasom,a szívem dobogását érzem a fülemben meg halálérzetem van.Nem rég beszéltem a tárgyaimhoz.Hangokat hallottam amiket senki más nem és ez megilyeszt.Nagyon nem érzem jól magamat.Régebben voltam Kineziológusnál mert anya és apa válása után kikeltem magamból,de nem segített semmit az orvos.Olyan álmaim vannak,amiknek a jelentése sokszor beigazolódik és egyre jobban félek tőlük.Félek magamtól hiszen volt olyan ,hogy iskolába rám tört egy dühroham és ollóval dobálóztam.Olyankor bárkinek képes lennék neki ugrani.Szerintetek mi ez/mit csináljak?:| köszönöm előre is!
2011. ápr. 3. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyuddal beszéltél erről?

Mert ez pánikroham egyszer, de annál azért komolyabb, és el kellene mennetek egy pszichiáterhez.

2011. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam neki beszélni pár dologról de nem veszi komolyan.És megemlítettem neki ,hogy lehetséges ,hogy kéne orvos de engedni se akar mert úgy gondolja ,hogy nincs semmi bajom.
2011. ápr. 3. 19:03
 3/7 anonim válasza:
Az hogy hangokat hallasz az lehet skizofrénia ... fordulj orvoshoz... mellesleg hány éves vagy?
2011. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos a szülők sokszor ilyenek, pláne, aki hallani sem akar efféle problémákról Akkor esetleg valaki közeli rokonoddal beszélni erről? Apud? Mamád?
2011. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

14 éves lány vagyok(nemsokára 15)

Inkább a bátyámra számíthatok ilyen téren..Papám nemrég halt meg mamám pedig messze lakik.Apával meg egyáltalán nem tartom mostanában a kapcsolatot mert az új feleségét nem bírtam elviselni és számtalanszor nagyon meg lettem bántva,így úgy gondoltam ,hogy jobb lesz nekem nélkülük.

2011. ápr. 3. 19:17
 6/7 Keeper ***** válasza:

Szia. Ezzel a problémával tényleg érdemes lenne orvoshoz, szerintem pszichológushoz fordulnod. Légszomjam, szívdobogás a fülben, és halálérzetem nekem is volt. Depressziós voltam. De ez a te esetedben több. Az , hogy hangokat hallasz,és tárgyakhoz beszélsz, valamint ezek az álmok is skizofréniára utalhatnak. Ha volt a felmenőid között hasonló betegség, akkor hajlamosabb vagy rá, de nem feltétlen vagy, illetve leszel skizofrén. Ha a tesódra számíthatsz, akkor mondd el neki, hogy mi a gond, mi bánt, stb. De tényleg jó lenne szakszerű segítséget szerezned! Túl lehet lenni rajta, sok sikert, remélem tudtam segíteni.

20/F

2011. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Megfogadom és tényleg Köszíí.:)
2011. ápr. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!