Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális 16 évesen a feledéken...

Normális 16 évesen a feledékenység?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen elfelejtek dolgokat, pl. eszembe jut 1 weboldal címe, megnézek 1 másik oldalt és elfelejtem az előző nevét... Vagy nézem a tévét, és elfelejtem, az előző műsor címét, amit 5 perce láttam... meg ehhez hasonlóak, nevek...
2011. ápr. 5. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így, de én arra fogom, hogy sok mindet akarok megjegyezni egyszerre. :D
2011. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami :D
2011. ápr. 5. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sima szétszórtság, kamaszként ez elég gyakori. Nekem is voltak olyan időszakaim, mikor azt se tudtam volna megmondani, hogy lány vagyok-e vagy fiú...:D 19/L
2011. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, ahogy az előző is. Szétszórtság lehet csak, egyszerre több dolgon jár az agyad, ennyi. Pihensz ill. alszol este eleget?
2011. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy 7 órát alszok kb., de mostanába nagyon rosszul aszok ...
2011. ápr. 6. 01:04
 6/6 anonim válasza:
100%
ebéd utáni alvás fejleszti a rövidtávú memóriát.
2011. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!