Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek arról ha...

Homo ludensz kérdése:

Mi a véleményetek arról ha indítanák egy depressziós és pánikbeteg fórumot?

Figyelt kérdés
Kicserélnénk a tapasztalatainkat,bátorítanánk egymást stb.
2011. ápr. 8. 10:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért aki többet tud a PC. világáról annak aranyat érne a közreműködése,mert én magam ebben (sem) vagyon valami virtuóz.
2011. ápr. 10. 11:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Én értek hozzá.
2011. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Emelt informatika érettségin túl vagyok, tudok programozni és weblapot szerkeszteni. (Bár egy egyszerű oldalra gondolnék ebben az esetben. Ha gondolod írj privit, egyébként én is depressziós, szoc. fóbiás és pánikos vagyok).
2011. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Már van ilyen, de persze +1 nem árt.


Egy javaslatom lenne. Szerintem önmagában nem sokat ér csak egy fórum. Hanem az lenne jó, ha a résztvevőknek lehetne adatlapjuk is, amire rávezethetők lennének olyan dolgok, mint hogy mióta betegek, vagy már meggyógyultak-e, milyen kezeléseket alkalmaztak stb. Tehát hogy nyomon lehessen követni, hogy ki milyen állapotban van most és a múltban milyenben volt, azaz mi használt és mi nem. Egy ilyen funkcióval kiegészítve nagyon hasznos lenne, gondolom.

2011. ápr. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, Kedves utolsó! Igazából bármi megoldható... Szóval, ha összehoznánk egy 2-3 fős csapatot, akkor munkamegosztással egész jól meglehetne csinálni, és működtetni.
2011. ápr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy idő után megismernénk egymást a kórtörténetével egyetemben,búját-baját hiszen ahányan vagyunk annyiféle formában éljük meg ezt kellemetlen tünetekkel járó betegséget. Gondoltam még az msn-re is vagy a skype-re én mindig ott tudok lenni "ügyeletben" hiszen elöbb le % koltak de most már nyugdíjba vagyok és igen nehezen mozdulok ki.
2011. ápr. 11. 08:33
 17/18 anonim ***** válasza:
MSN se rossz ötlet, én is folyton itthon ülök.
2011. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az én MSN. címem szentgyörgyi sándor ,tessék tessék van hely bőven. Tessenek a kocsi belsejébe fáradni s mindjárt indulunk a fény a világosság és a vidámság felé.
2011. ápr. 11. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!