Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már csak az öngyilkosság...

Már csak az öngyilkosság maradt mint megoldás?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbáltam, de kudarc az egész életem, nem ér semmit, nem lehetek boldog mert nem tudtam megtalálni azt a lányt aki a barátnőm lehetett volna.Nem értem mi lehet a baj velem, folyton barátnak akarnak a lányok vagy foglalt mindenki, legutóbb is akivel kedves voltam az visszament az ex pasijához aki megcsalta és megalázza folyton, panaszkodott nekem róla, de közben vele van, engem meg hülyített.

Rá kellett jönnöm, hogy nem megy ez nekem, nem bírom elviselni, hogy míg mások boldogok lehetnek valakivel én nem, inkább meghalok.

21f


2011. ápr. 13. 19:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
48%

hagyjad már...inkább örülj neki hogy ez így alakult, mert az összes csaj csak átvág és megaláz miközben azt hazudja, hogy szeret...max nagyon nagyon kevés kivétel van aki tényleg rendes.

De nekem az eddigi kapcsolataim után örökre elment a kedvem a párkapcsolatoktól, emiatt már több, mint fél éve nem is volt senkim. Max szexre kellenek a csajok azt ennyi. Emiatt felesleges ilyenekre gondolnod...

2011. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá! Örülök, hogy neked ez az életben a legnagyobb gondod, szívesen cserélnék veled.


Nekem sincsen pasim (22), és mégsem akarok meghalni emiatt.

Tanács: ne akard görcsösen, mindenkinek megvan valahol a párja, a tiéd is, csak még nem találtál rá.


Más: 21 vagy! Még rengeteg időd van rálelni az igazira.

2011. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell meghalni, hanem venni kell egy nagy levegőt és változtatni dolgokon. Jón a nyár, tessék kitűzni egy célt magad elé, mondjuk sportolj, vagy kezdj el gyúrni, tedd magad olyanná amilyen szeretnél lenni, érd el ezt a célt és csak erre koncentrálj, figyeld meg, hogy amint elkezdesz olyanná alakulni amilyenné szeretnél a lányok is leveszik rólad, hogy jól érzed magad a bőrödbe és tekerni fognak utánad. Légy titokzatos, ne add magadból oda a lelkedet mindenkinek, hanem tarts távolságot, egy mosoly , elejtett szavak és távolságtartás, na ez az amire a nők megvesznek és ők akarnak majd közeledni. Nézd az egyik oldalt már próbáltad, most következhet a másik.Sok sikert!!!
2011. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

21 évesen nincs csajod. Na és? Majd lesz lehet, h nem holnap hanem csak pár év múlva, de ez nem a világ vége...

Ne akarj görcsösen becsajozni, légy pozitív, találj valami hobbit. Szerezz sok havert, barátot járj el velük szórakozni, éld az életed. Ki mondta, h csak akkor lehetsz boldog ha párkapcsolatban élsz? És hidd el, ha kiegyensúlyozott az életed, meg vagy elégedve önmagaddal majd előkerül az a bizonyos "Igazi" is. Lehet, hogy nem a következő csaj lesz az akivel megismerkedsz, de az ember a kudarcokból tanul a legtöbbet. Lehet hogy ez közhely, de a közhelyek mindig igazak! Szóval fel a fejjel!

2011. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
63%
utolsó-ennél nagyobb sablon dumát :D
2011. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
vagyis utolsó előtti
2011. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Drágám ez nem sablon duma, akinek nem megy az változtasson!
2011. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21 évesen ez a legnagyobb gondod? Tanuljál, ott ismerkedni is lehet, vagy menj el dolgozni. Meglátod, ezek mellett már nem csak ez fog a fejedben járni. És ha csak ez éltet, nem is fog összejönni, hogy végre megtaláld a párod. Annyi más dolog is van az életben, amire lehet koncentrálni.
2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meg van mindenem, barátok, minden anyagi dolog és nem vagyok boldog!

Érzem, hogy egy társ hiányzik, nem érdekelne ha rossz anyagi körülményeim lennének sem, de nem vagyok boldog jelenleg, mindenem meg van kivéve egy barátnőt.

2011. ápr. 13. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Amíg mástól (szerelemtől, pártól, baráttól stb.) várod, addig semmi tényleges változás nem következik be.


Csakis magadtól remélhetsz valódi megújulást, értelmes, tartalmas életet.


Ehhez persze sok minden kell, elsőként szembenézni a tényekkel, az életeddel, hibáiddal, gyengeségeiddel, és főként elvetni a legostobább megoldást.

2011. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!