Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már csak az öngyilkosság...

Már csak az öngyilkosság maradt mint megoldás?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbáltam, de kudarc az egész életem, nem ér semmit, nem lehetek boldog mert nem tudtam megtalálni azt a lányt aki a barátnőm lehetett volna.Nem értem mi lehet a baj velem, folyton barátnak akarnak a lányok vagy foglalt mindenki, legutóbb is akivel kedves voltam az visszament az ex pasijához aki megcsalta és megalázza folyton, panaszkodott nekem róla, de közben vele van, engem meg hülyített.

Rá kellett jönnöm, hogy nem megy ez nekem, nem bírom elviselni, hogy míg mások boldogok lehetnek valakivel én nem, inkább meghalok.

21f


2011. ápr. 13. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát haver kösd föl a gatyót, mert normális barátnőt találni olyan, mint megnyerni a lottó 5-öst plussz minden csaj a külsőségekre megy, úgyhogy kezdj el gyúrni
2011. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Mindent megpróbáltam, de kudarc az egész életem"


21 éves vagy, az életed szinte még el se kezdődött. Irreális állítás az, hogy "... az egész életed", mert ilyet max. 80 évesen mondhatnál, visszatekintve, mondjuk egy kudarcokból álló életre.


"mert nem tudtam megtalálni azt a lányt aki a barátnőm lehetett volna"


1) Akkor majd megtalálod később. Van rá még legalább 10 éved.


2) Változtasd meg a gondolkodásodat. Helytelen a boldogáságodat a nőktől függővé tenni. Ez a téma fontos, de nem ér annyit.


Egyébként másból is áll az életed, mint a nők utáni sóvárgásból? Nőd is csak akkor lesz, ha lesz saját, önálló életed.


"Nem értem mi lehet a baj velem, folyton barátnak akarnak a lányok"


Mert (1) nem vagy vonzó, (2) nem tudsz csajozni, (3) nem találkoztál még megfelelővel.


(1)-n lehet javítani, mégpedig könnyen, (2)-n is lehet javítani, (3)-on is lehet javítani (többet kell próbálkozni, többfélével).


"legutóbb is akivel kedves voltam az visszament az ex pasijához aki megcsalta és megalázza folyton"


Keresd vissza régi kérdések közt a gyk-n ezt a témát. 600 milliószor felmerült ez a probléma, és mindannyiszor sok okos válasz elhangzott. Kutass egy kicsit. 10 perc google-használatot talán ér az életed, nem?


"nem megy ez nekem, nem bírom elviselni, hogy míg mások boldogok lehetnek valakivel én nem"


Eleve hibás az életfilozófiád. Boldogság =/= barátnő. És az is tévedés, hogy "nem megy neked". Eddig nem ment, de ez semmit sem jelent a jövőre nézve.


Magadat szomorítod el hibás gondolatokkal, miközben semmi okod nem lenne a kétségbeesésre. A hibás gondolkodásról le kell szoknod. Menjél pszichológushoz, az eseted elég klasszikus, minden harmadik fiatalnak ilyen problémái vannak, biztosan tudnak segíteni.

2011. ápr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

20:24


"Meg van mindenem, barátok, minden anyagi dolog és nem vagyok boldog!

Érzem, hogy egy társ hiányzik"


Van egy rossz hírem. Azok, akik azt mondják, hogy "ha ... meglenne, boldog lennék", ugyanezt mondják akkor is, ha ... megvan, csak akkor már más lesz a ... helyén.


Boldog az tud lenni, aki örülni tud annak, ami megvan MOST. És ez egy tanulható készség.

2011. ápr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!