Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Szorongók és pánikbet...

S. O. S! Szorongók és pánikbetegek! Van/volt már olyan tünetetek, hogy néztetek egy tárgyat pl és mozgott a kép? (fontos)

Figyelt kérdés
Velem olyan van,hogy megállok,nézek valamít,és az mozog meg vastagodik vagy nyúlik.Ezenkívül olyan szédülésem is szokott lenni,mintha menne a szoba velem.Nagyon félek,mert az eredményeim jók,és mégis állandó ez a szédülésem,ez a fura látás,és ezenkívül sok tünetetm van.Ha valaki,tapasztalt ilyet,kérem írjon.Hogy kezelitek?
2011. ápr. 25. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlók szoktak lenni, nézek valamit és mintha menne arrébb..hogy nyúlna-vastagodna arra nem emlékszem szerintem nem, de a mozgás igen. A szédülés meg napi ha nem 25× van akkor egyszer sem, de nekem csak simán elsötétül korom sötétre minden, jobbik esetben 1-2 mp rosszabbik esetben 8-10 mp múlva jön vissza a kép. De rájöttem hogy ha előrehajolok "pucsítós" pózba és a kezem a térdemre támasztom akkor hamarabb elmúlik.
2011. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségnek rengeteg tünete van. Sokszor nem is gondolná a páciens a különböző tünetekből, vagy tünet együttesekből, hogy pánikbetegségben szenved.De lehet pont a szemeddel van baj, próbálj még elmenni szemészhez, az ő szakvéleményét is kikérni. De mondjál el mindent a furcsa látásodról. Ha ott sem jársz eredménnyel akkor neurológust keressél fel, aki elküldhet agyi CT-re vagy MR-re is!
2011. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ehez pársul az, hogy nem tudod koordinálni a mozgásodat akkor lehet agydaganat is. De szerintem csak a szemeddel van a baj, kéne egy jó szemüveg neked. De ha attól sem múlik el akkor én kivizsgáltatnám magam egy ct-n.
2011. ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
deperszonalizáció, derealizáció ?
2011. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedsz gyógyszereket? Az antidepik leszárítják a szem nyálkahártyáját és ettől lehet rossz látásod. Én múlt héten voltam szemorvosnál, mert este ha bevettem a gyógyszerem rosszul láttam a betűket és a doki mondta, hogy használni kell műkönnyet. Tornázol, vagy sportolsz valamit?
2011. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mostanság kettős látással küszködök. Egybefolyó köröket látok magam előtt, a periférikus látásom pedig szinte a nullával egyenlő. Kb. 20-30 perc mire elmúlik. De volt már olyan is, hogy hirtelen fényhatásra (pl. villany feloltása sötét után) a könyveket "lebegni" láttam a polcon.
2011. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez,szedek gyógyszert!Kopony MR-em volt 3 hónapja,negatív lett,pedig már akkor is voltak hasonló tüneteim.
2011. ápr. 28. 00:09
 8/10 anonim ***** válasza:
LSD?
2011. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, nem vagyok pánikbeteg, sem orvos, de megragadt bennem, amit az egyik hozzászóló írt, miszerint ha jön a fekete foltos látás, akkor előrehajol, és jobb lesz... és tudjátok, miért? Mert az agya vért kap.

Kedves mindenki, mennyire éltek aktív életet, milyen gyakran sportoltok? Lehet, hogy csak a vérkeringésetek nagyon rossz, talán hirtelen változó vérnyomás-ingadozás az ok. Lehet, hogy hülyeség, de ki tudja, mi okozza a bajt. Remélem, én is tudtam segíteni!

2011. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval teljes mértékben egyettértek. Aki mentális beteg az keveset mozog, nem kap vért az agy. Lehet a sok pihenéstől nyaki csigolyától is szédülés. Ha gyógyszert szedtek, lehet mellékhatás. Nekem generalizált szorongásom és depresszióm volt nem olyan régen. Egy tanácsot tudok adni, a gyógyszerek jók amit adnak, de a jobbulásért tenni is kell. Én erős akarattal úgy érzem legyőzöm a betegséget. Tehát kedves betegtársak egy kettő, mozgásra fel. Valami intenzív tornát végezzetek, és a zavaró gondolatokat felejtsétek el.
2011. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!