Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek segítségét...

Pánikbetegek segítségét kérném! Tanácsok?

Figyelt kérdés
2 hónapja küzdök pánikbetegséggel,szorongással(infarktustól való félelem, nem merek kimenni utcára egyedül mert félek h elájulok,...stb.)Nehéz a dolgom a "gyógyulásba" mert mindenki bolondnak néz meg h csak beképzelem meg h belémbeszélték.A legnagyobb gondom viszont az h a pasim is annak néz meg folyton azt hajtja h szedjem össze magam de egyszerűen nem megy,ez nem olyan könnyű segítség nélkül nem megy,úgy érzem senki nem ért meg.Egyszerűen nem megy az h egyedül utazzak hozzá (távkapcsolatban élünk) és ő ezen besértődik egyszerűen nem tudom mit csináljak.Ja igen szivesen beszélgetnék még pánikbetegekkel tapasztalatcsere miatt msn-en.Kérlek segítsetek el vagyok keseredve!!20/l
2011. márc. 3. 18:47
1 2
 1/18 zolka50 válasza:
100%

Menj el pszichiáterhez. A pánikbetegségre nagyon jó gyógyszerek vannak (pl. Xanax). Magánrendelésre menj, ne az árral törődj. Én már átestem rajta. Jó ha tudod, hogy pánikbetegből van a legtöbb, egyáltalán nem ritka. Azt sem árt tudnod, hogy ebbe még nem halt bele senki, de ha nem kezelik, komi magad.oly betegség is kialakulhat. Szóval: menj pszichiáterhez (ne pszichológushoz, mert ők nem írhatnak fel gyógyszert).

Egy-két hónap, és máris jól fogod érezni magad.

2011. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 zolka50 válasza:
"ha nem kezeled magad, komoly betegség is kialakulhat." Így akartam írni, csak a shift és a ctrl túl közel van egymáshoz.
2011. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már voltam pszichiáternél Frontint meg Stimuloton-t írt fel... március 16-án megyek vissza, az egész napom rettegésből áll..nem tudom mit csináljak
2011. márc. 3. 19:27
 4/18 zolka50 válasza:
A Frontin tkp. Xanax (ugyanaz a hatóanyag), de én a Xanaxot jobban szerettem. Mikor voltál először? Eleinte hetente menni kell, és kell egy kis idő a javuláshoz. A másik dolog (nem tudom az orvos mondta-e), minél többet kell mozogni, pl. kertészkedni. Az a legrosszabb, ha nem csinálsz semmit. El kell terelned a gondolataidat.
2011. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
február 16-án voltam először de úgy elég nehéz terelni a gondolataimat ha mindenki bolondnak néz meg h szedjem össze magam egyedül nem megy és sajnos senkire sem számíthatok..igen mondta h életmódbeli változtatás kell de már félek az utcára is kimenni mert félek h elájulok :S
2011. márc. 3. 20:06
 6/18 zolka50 válasza:
Gyakrabban kell orvoshoz menni. Ez magánrendelés?
2011. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem nem az....egyébként mennyibe kerül egy magánrendelés?
2011. márc. 3. 20:14
 8/18 zolka50 válasza:
Nincs szabott ár. Amikor bejelentkezel, kérdezd meg. 5-7 ezer forint, de mindenképpen megéri. Később elég ritkábban menni, de eleinte szükség van a heti találkozásra. Mindenképpen magánrendelésre menj inkább.
2011. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Írnál nekem privit?
2011. márc. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is pánikbeteg vagyok. Ha szeretnél bővebben beszélni

erről a témáról irj az imail cimemre.Éva

2011. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!