Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamom volt délután?

Pánikrohamom volt délután?

Figyelt kérdés

Ma délután jöttem haza a busszal,elég meleg volt,meg sokan is voltak a buszon.Elindultunk,1x csak azt érzem sötétedik a kép,meg szédülök,háromszor eljátszódott ez,hamar levetkőztem,azt hittem a vérnyomásom szórakozik.Utánna erős hányingerem lett,és görcsölt a hasam is.Gombóc volt a torkomban.Remegtem.Hőhullámok jöttek rám,és a kezem is zsibbadt.

Azt szeretném tudni h ez pánik roham volt,vagy csak a vérnyomásom szórakozott?

Előre is köszönöm!

L/16


2011. máj. 6. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges.
2011. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem utóbbi. ha az orvos is tanácsolja, felraknak neked egy 24 órás vérnyomásmérőt és kiderül

Jobbulást!:)

2011. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ittál eleget a nap folyamán, vagy nem ettél rendesen. Ezekre figyelj oda, mert a rosszullét provokálhat pánikrohamot. Egy vérvétel sem ártana.
2011. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,ma már semmi baj nem volt,mivel Bakonyba mentünk kirándulni.igaz reggel féltem egy kicsit a buszon.de már semmi gond :)
2011. máj. 7. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem pánikroham. Csak a vérnyomásod volt. Ha pánikrohamod van, akkor levegőt sem kapsz, nem csak zsibbadsz, hanem összeesel, és több tünete van, de ezek nem azok.
2011. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!