Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám feldolgozni,...

Hogyan tudnám feldolgozni, hogy Frontinnal tömik a férjemet?

Figyelt kérdés
A párom szorongásos tünetekkel, és bizonyos élethelyzetekben fellépő mellkasi fájdalmakkal, szívproblémákkal fordult orvoshoz. Frontint írtak fel neki. Ezt nem bírom feldolgozni. Droggal kel tömnie magát, hogy menjen neki a hétköznapi élet? Ki kell kapcsolnia egy, az emberi test és elme funkcióját? Miért? Tudja, hogy gyűlölöm ezt a dolgot, ezért csak akkor szedi be, ha nem bírja tovább, de akkor is. Nem az a megoldás, hogyha van egy probléma, elzsibbasztjuk az agyunkat, és abba menekülünk! Titokban bekapkodunk tablettákat, mint a javulás egyetlen lehetséges módját. Főleg, hogy a probléma nem is oldódik meg tőle. Lehet, hogy titokban szedi, csak nem mondja meg nekem. Hogy tudnék ezen továbblépni? Nagyon feldühít a dolog. Meddig kell szednie azt az agyzsibbasztó mérget? Lehet, hogy anélkül is ÉLNI fog megint, vagy mostantól mindig egy drogossal kell együtt élnem? El vagyok keseredve. Segítsen valaki!
2011. máj. 10. 00:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező te elmebeteg vagy. A férjed lehet azért szorong, mert nem tudja elviselni a hozzáállásod vagy a stílusod. Ilyet írni, hogy drogossal kell együtt élned...Neked is kellene valami jó kis betegség az helyretenné az agyad.
2011. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Rádférne a segítség, az biztos!!!De rajtad a Frontin nem fog segíteni.Igen súlyos eset vagy....
2011. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Anyagot?! TE hülye vagy?

Ez egy gyógyszer amire szüksége van nem azért írták neki hogy zsibbaszák az agyát.Te tudod milyen átélni azt a betegséget amit a férjed és több ezer ember át él.Ha neki jó a gyógyszerrel akkor te ne készülj ki tőle,nem neked kell szedni hanem neki,és ha ő úgy érzi nem jó neki vagy nincs már rá szüksége akkor ugy is abba hagyja.

Itt nem téged kell sajnálni hanem a férjed,én is hasonló dolgokkal küszködök és megértem a férjed problémáját.

Kit érdekel a Te véleményed ha neki így jó,az én párom sem mondja,hogy nyugtatót kell szedned b*szod elhagylak!Te nagyon hülye és kishitű vagy!

a férjed mellett kellene állnod és nem azt hajtogatni,hogy egy drogossal élsz!Szánalmas vagy!

21/N

2011. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanilyen tünetekre,nekem is frontint irt fel az orvos.Én nem akartam szedni,mert féltem hogy hozzászokok,stb.De a férjem beszélt rá hogy szedjem,és igaza volt.Én igaz magamtól most fél szemet szedek,de semmi gondunk nincs ebből,még a férjem kérdi meg néha hogy bevettem e.Ez nem drog,és ez nem szégyen ha valaki szedi.Tényleg a Te hozzá állásoddal van a baj...
2011. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"anyag" tudatmódosított"

ezek szerint te is tudatmódosított vagy. Mindaz az "anyag" ami megtalálható a Frontinban, van a te agyadban is. Csak te eleget termelsz belőle A férjed pedig keveset.

Olvass egy kicsit utána ezeknek a dolgoknak, mielőtt marhaságokat írsz.

2011. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
fogadok, hogy a kérdező valami hülye, agymosott scientológus
2011. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

18:47

jaja, nem rossz feltételezés

2011. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszokat, a gondolkodásmódomat teljesen megváltoztattam, utánaolvastam, feldolgoztam a dolgot. a gondolataimnak csak a tudatlanság és az aggodalom volt a hátterében. vallási indíttatásról szó sincs, a vallás egyáltalán nem kapott helyet az életemben.
2011. máj. 10. 22:41
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Valójában te vagy a beteg, nem a férjed! Összetehetnéd a két kezed, meg a négy lábadat, hogy a férjed mindössze frontint kell szedjen a betegségére. A frontin nem drog, és nem antidepresszáns, hanem egy nagyon enyhe nyugtató. Feltételezem még azt is, hogy te ellened kell hogy szedje, a rossz kisugárzásod miatt, és nem más betegség ellen. Hihetetlen milyen ostoba vagy. A frontin enyhébb, mintha azt mondták volna, hogy szedjen C vitamint. Engem dühít fel az ostobaságod. Meg azé, aki ennyire felbujtott. Mert hogy magadtól nem lehetsz ekkora tehén, az bizonyos.

2011. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%
Most olvasom az utolsó hozzászólásodat. Ha hozzáérnék a képernyőn, kisülne a feszültségtől, ami az írásodból árad. Te, nem változtattad meg a hozzáállásodat. Te egyszerűen hülye vagy. És sajnállak. El ne menj orvoshoz, mert neked rögtön egy mázsa antidepresszánst kellene felírjanak, hogy átessél a rendes oldalra.
2011. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!