Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ! Hozzá értők! Szorongok,...

! Hozzá értők! Szorongok, lelki problémákkal küszködök, és az orvosom 0,5 mg Xanaxot írt fel. Lehet tőle valami bajom, szedte valaki, és volt negatív hatása? Nagyon félek még sohasem szedtem nyugtatót! Köszönöm előre is a válaszokat 23/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 10:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is szedem a xanax-ot Január óta de én 0,25set.Én is féltem tőle de muszály volt,egy ideig szedtem a napi egy db-ot most már csak akkor veszem be ha nem érzem magam jól,vagy nagyon nem tudok elaludni,ez olyan heti 2 alkalmat jelent maximum,sokszor érzem hogy kellene de megpróbálom megállni,hogy ne vegyem be jobban leszek én anélkülis és sikerül is.Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai!Ne félj tőle nem lesz semmi gond vele ha odafigyelsz,felezd el a tabletát az egyik felét vedd be reggel a másikat este,vagy pedig csak szedj felet és melette szedhetnél magne b6-ot az csak vitamin de nagyon hatásos tud lenni,persze ne egyszerre vedd be,a magne b6-ot vedd be dél tájékában!Sportolj valamit,keress magadnak valami hobbit,ezek is segíthetnek.Remélem tudtam segíteni :-)

Gyógyulást kívánok neked :-)

21/N

2011. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én a xanax szedése közben hetekig feküdtem folyt a nyálam, nem tudtam mennyi idő telik el és amikor nem voltam már nagyon kómás akkor csak felerősítette az öngy. hajlamomat. Úgyhogy nekem nem vált be.
2011. máj. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Hát sajnálom nagyon hogy nem használt.

Tegnap bevettem egy egészet,mert még a lelki bajaim mellé,péntek délelőtt kikapcsolták az áramot nálunk,mert hibásak voltak a vezetékek,és állítólag 200 e forint értékű áram veszett kárba,és amíg nem tudjuk kifizetni,addig nem lesz áram!


Bevettem tegnap egy egész xanaxot,és másnap is úgy éreztem magam tőle mintha végig ittam volna az egész múlt estét,és baromira másnapos lennék.Nem érdekelt semmi,és sz@rtam mindenre,és mindenkire.Nem ajánlom senkinek sem!

Ha nem muszály,akkor én sem fogom szedni.

Még ha elfelezem akkor is nagyon kiüt.

2011. máj. 15. 13:38
 14/16 anonim ***** válasza:
ha kikapcsolták az áramot,hogy netezel gépezel?!kamu kamu
2011. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Te jó ég te még nem hallottál az internet kávézókról?

Egyébként a vidéki könyvtárakban is lehet használni az internetet.

Na de nem is ezzel szeretnék foglalkozni most sz@rok az ilyen sötét hozzászólásokra.

Tényleg nagyon ütős ez a gyógyszer,én már nem szedem.

Nem is tudom mi lenne ha minden nap szedném.

2011. máj. 15. 22:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Ember hogy valaki csak azért jöjjön fel ide hogy a másikat "kamuzza" ugyan miért lenne kamu?
2011. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!