Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha félek az...

Mit csináljak, ha félek az élettől?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjek neki az életnek?Ha eddig nem voltam sokszor társaságba,nem ismerem az illemet,az alap dolgokat.Hogyan forduljak úgy emberekhez ha már nem bízok meg senkiben.Egyfajta reményt vesztett vagyok.Elvesztettem reményem a szárnyam mekopott
2011. máj. 23. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ne az élettől félj hanem a haláltól..de attól se: DD amúgy szerintem ne parázd túl. élvezz ki mindent, próbálj ki mindent. menj emberek közé, szórakozz..ennyi!!
2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A legyjobb ilyenkor, ha beszélsz valakivel és tanácsot kérsz személyesen. Ne olyasvalakitől, akit ismersz, hanem egy idegentől, akinek ez a dolga. Ha vallásos vagy, remek megoldás egy pap. Ha nem, akkor a pszichológusok is tudnak segíteni, illetve vannak ingyenes lelkisegély-szolgálatok.


Hidd el, ezek tényleg használnak, nem lenne annyi pszichológus a világon, ha nem tudnának segíteni :-)

És ne hidd azt sem, hogy a te eseted olyan egyedi, és senki másnak nincs ilyen problémája. Legelőször azt kell elfogadnod magadban, hogy gondjaid vannak, de rajtad kívül még több MILLIÁRD másik embernek is vannak problémái, amik közül jónéhány alighanem sokkal súlyosabb és megoldhatatlanabb, mint a tiéd.


Ez legyen a kiindulópont. Aztán tényleg keresned kell valakit, akivel beszélhetsz. Bízz az olyan emberekben, akiknek az a dolga, hogy segítsenek.


Fel a fejjel!

2011. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugika
2011. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!