Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Elegem van...

Mit tehetnék? Elegem van ebből a rohadt életből!

Figyelt kérdés

Teljesen elegem van az életből, annyira szeretnék meghalni, csak félek a fájdalomtól! Ha hazajövök egyfolytában sírok, az iskolában is, órán alig bírtam visszatartani, hogy sírjak, másik órán sírtam is és kirohantam az óráról, majd mikor kicsengettek visszamentem. Jönnek oda hozzám az emberek, hogy mi bajom van de nem akarom elmondani, otthon pl észre sem veszik, mert általában a szobámban vagyok és nem beszélek senkivel, nem is akarok!!!


Elegem van ebből a kurv@ életből, folyamatosan halnak meg a környezetemben az emberek, mi értelme van, hogy éljünk???? Egyik ismerősöm vasárnap halt meg, tegnap apukám unokatestvére, pár hónapja osztálytársam apukája, azelőtt egy másik ismerősöm, 4 éve Anyukám... Nem bírom ezt!!! Elegem van ebből!!!!!!!


2009. márc. 17. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

OFF:

Szia...adok egy tanácsot, és megkérlek hogy fogg el.Vegyél fel engem skype-n...igazán kérlek rá. ez a nevem: d.dando (Dániel,Galánta-i lakos,Szlovákia).Vegyél fel, mindenképpen.Hidd el, segítek.Ígérem.21:00-kor, garantáltan fent leszek.

2009. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nincs skype-om...
2009. márc. 17. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szia ne akarj meghalni lehet hogy most rossz neked söt ha ilyeneken gondolkozol akkor biztos hogy rossz de ezen egyszer ugyis tul leszel és akkor már minden könnyebb lesz . Ha van barátod akkor beszéld meg vele mond el vkinek hogy mi a bajod és akkor könnyebb lesz ha elmondod megkönyebbülsz attol ne félj hogy kinevetnek vagy ilyesmi a jóbarátok soha nem nevetnek ilyeneken
2009. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Tényleg semmi értelem nincsen a halálnak,ne akarj meghalni.Én is sokszor éreztem már így,de túl éltem a nehéz időszakokat.Mindig ez járt a fejemben:Soha nem adom fel,bármennyire is szar a helyzet,hiszen fiatal vagyok,előttem az élet,egy csomó mindent ki kel próbálnom...

Ez elég közhelyes,de igaz.Egyébként nincsenek barátaid,akkikel beszélhetnél?Én szívesen meghallagatlak ,van MSN-ed?Ha van majd a többit privátba,ha van kedved.

És hány éves vagy,és fiú vagy vagy lány?

2009. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én vagyok a tegnapi 21:49-es válaszoló.

Én tényleg nagyon szívesen meghallgatlak,ha nem akarod,akkor még a korodat,és a nemedet se kell elárulnod.Hidd el,ha vkivel beszélhetsz,utána egy kicsit megkönnyebülsz.Ez tapasztalat.Szóval ha lenne kedved,bátran írhatsz nekem privátba,vagy MSN-en.

És ez így tényleg nem jó,hogy csak a halálra gondolsz.Tudom hogy ez most hülyén fog hangzani,de ez az élet rendje,egyszer mindenki meghal.Ki előbb,ki később.

Nagyon szar érzés,ha valakit elvesztünk,(Tapasztalatból tudom)akit szeretünk,de az idő mindent begyógyít,meg kell tanulni elfogadni,hogy már örökre elment,és soha nem lesz velünk,de a szívünkben örökké él.

Próbálj meg másra gondolni,menj a barátaiddal szórakozni,kirándulni,élvezd a jó időt,habár most nem a legjobb,de nemsokára itt lesz.Menj el moziba,vásárolgatni,táncolni,vagy csinálj vmi új dolgot.DE SEMMIKÉPP NE LÉGY EGYEDÜL,BEZÁRKÓZOTTAN.

Vagy hallgass zenét!Nekem mindig jobb kedvem lesz a zenétől!

Nemrég találtam egy számot,itt a linkje: http://www.youtube.com/watch?v=8pB6U_-sQjw&feature=related

Szerintem egész jó,és ha angolul is tudsz,akkor még jobb.:)

További szép napot,és ne feledd:"A felhők felett mindig süt a nap...":)

2009. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mit éreznél akkor, hogy tudnád, hogy akik elmentek a közeledben, azok azóta már újjászülettek és élnek valahol? És ha tudnád, hogy egyszerűen csak boldogok? A halál nem feltétlenül negatív, ha hiszel a reinkarnációban... De semmiképpen se próbáld siettetni, hogy eljöjjön az időd... Nézz szét a neten, keress rá: "karma, újjászületés, reinkarnáció..stb." Van egy barátnőm, aki szintén elvesztette az édesanyját és több közeli hozzátartozóját, viszonylag rövid idő alatt. Neki segített az, hogy kicsit közelebbről vizsgálta a halált, pontosabban erről az oldalról...

Lenne kedved visszakukucskálni előző életeid valamelyikébe? Akkor is meghaltál, most mégis itt vagy... Lehet, hogy a mostani problémáid is összefüggnek régvolt történésekkel...

Ha tényleg érdekelne az "utazás", keresd a neten: **.

Minden eljön, aminek el kell jönnie... Én is most keveredtem erre az oldalra, hogy írjak Neked...

Az élet értelme... Mindenkinek más... Számomra... Megélni dolgokat, amit csak itt lehet, a Földön (napsütés, madárdal, eső-után illat, szellemileg fejlődni, mert baromi izgalmas, amire az ember tudata képes (és az emberek nagy része nem is tud róla...) és segíteni az érző lényeken...

Bízom benne,hogy az életed jobb irányba fordul, mert most úgy érzem, egy kisgyerek kiabál benned segítségért, de amíg üvegfal mögül kiabálsz, nem hallja senki...


Ha van kedve beszélgetni: erdeijazz@yahoo.com

Üdv: Jázmin



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
kinyirjuk együtt magunkat? én meg belezugtam a pszichiáerembe xar az élet
2009. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
77%

xD én is szívesen meghalnék de hát fiatal vok...

mindig rám fogják azokat a dolgokat amiket nem is én tettem..

az én családomnál rosszab családot el sem tudtok képzelni...

barátaim nincsenek...szüleim rám sem néznek...az egyetlen akit valójában érdeklek az a bátyám... én lány vagyok és sok dologban nem tud segíteni mert ő fiú. sajnos.


szal az én életem se ér SEMMIT

2009. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is legem Van!!!!!

Mindenki azt mondja ne stresszeljek, mert az árt a kisbabánknak, akit már 3 éve várunk! De mia francot tehetnék, ha engem nem alkalmaznak igaz most 26000 Ft-ért járok minden nap dolgozni, ami arra sem elég, hogy a fűtést kifizessem és a férjem jó munkája a lakáshitelt fedezi csak! Elkeseredett vagyok, a hülye bank véletlenül átutalt 100 000 Ftot most sztornozták, csakhogy közben minden levontak, mait eddig nem tudtunk fizetni. Jövő hónapba a megélhetési pénzünk 0 Ft és még az autónkat is elveszítjük, nem beszélve a lakáshitelünk részét a lakáskasszánkat! Nem adnak semmi lehetőséget, sehonnan egy forintot sem. Hiába kértünk mindenféle támogatást ezer forinttal több az egyfőre jutónk. Internetről dolgozgattam eddig, de ezt is kikötik így még az a plusz 5000-10000 Ft sem lesz ami eddig megvolt!

Köszönöm élet, hogy a fiatalságom gürizéssel és tanulással telt és most elveszel mindent! Inkább szartam volna bele nem lenne miért aggódnom, de legalább élményeim lettek volna! Azt hiszem teljesen összeomlottam, akkor amikor a világon a legboldogabbnak kellene lennem.

2009. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
en meg azt nem ertem ha van Isten akkor miert azok az emberek szenvednek akik nem erdemlik meg bezzeg aki lop meg csal eli boldogan a vilagat
2011. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!