Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy 'esti depressz...

Van olyan, hogy 'esti depresszió' vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
napközben általában jó kedvem van, bár nem bírom túlzottan a meleget. estére azonban mindig elmegy a kedvem az élettől is, nem azért, mert fáradt vagyok, akkor is ha éppen kipihentem magam...talán a fényhiány miatt, vagy nem is tudom, de teljes depresszióba esem, úgy érzem hogy nem szeretem a barátomat, nem vagyok jó semmire, nem is érdemes élnem. ez mitől lehet? nagyon ijesztő :S
2011. jún. 1. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Van a depressziónak olyan változata, amikor beteget olyan egyszerű dolgok is érzelmi végletekbe sodorják, mint az időjárás (pl: eső), vagy a sötétedés. Mindenképp szakemberhez kellene fordulnod diagnózisért, de nincs kizárva, hogy ez depresszió.
2011. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Fuss le a konditerembe vagy sétálj egy nagyot. A koraesti mozgás ellazít, de érzelmileg stabilizál. Ez nem depresszió,hanem kimerültség.
2011. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet ennek olyan oka is, hogy estére már kevesebb az elfoglaltságod, elcsendesedik minden és több időd van a nyomasztó dolgokon gondolkodni.Szerintem ezért inkább este , amíg el nem alszol hallgass kellemes zenét, vagy nézz vidám filmet, olvass vicceket, vagy bármi, ami jó hangulatra derít.
2011. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ezt szoktam csinálni, de hihetetlen rossz kedvem tud lenni olyankor, pedig igazából nem sok problémám van, de mégis előjön :S most mondjuk nagyon sokat kellett tanulni, meg koncertek, stb, de ha ilyen nincs, akkor is...:/

azért köszönöm a válaszokat, ha valaki tud konkrétat vagy mást, akkor írja :)

2011. jún. 1. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mi a munkád (nem túl monoton? Mióta végzed? Mikor tapaztaltad a tüneteket először?). A munkahelyeden mesterséges fény van? Van-e túlsúlyod? ..stb. Ezt akarod hallani? Mert ilyen kérdéseket kaphatsz...évekig antidepreszénsokat szedtem. Ne kezdd el. Mozogj sokat. Amikor csak teheted. Reggelizz, kevesebbet ebédelj, ne vacsorázz, közben ehetsz almát, natúr joghurtot. szedj Magnéziumtablettát, sok folyadék, és oxigén, ha lehet, és söpörd le magadról az idegességet. technika. Keress mindig új életcélt. Ha kicsit is.De legyen holnapra feladat. Ne hagyd lecsúszni magad-és főleg: ne kezdd el a tablettákat, ok?
2011. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

16 vagyok, lány, ebből kifolyólag tanulok még :) viszonylag keveset eszem, egy normál emberhez képest meg körülbelül semmit :D rendszeresen (heti 3x) táncolok, zongorázom, sportolok, napi 3-4 liter vizet iszom. fotósnak készülök, ott meg aztán mindig van hova fejlődni.

maximum egyszer-kétszer tesi előtt fájdalomcsillapítót veszek be mert iszomszalagszakadásom van a vállamban.

2011. jún. 1. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4 óránként kell enned, mivel fejlődésben vagy, nem is keveset...csak egyre kevesebbet, ahogy a nap múlik. Kelj fel korán és tornázz 10-15 percet. Vicces, de ahoygy az álatlánosban tanították-hatásos. Ha lehet, nyitott ablaknál. Próbálj beszerezni meditációs kazettákat, és este azokra végezz légzőgyakorlatokat...már a 2-ik vagy, akibe belebotlok, és a táncot említi. Nem pótol mindent. Nézz utána csikung-nak. Nagyon klasszul energetizál, ugynevezett meridián-erősítő, testnyújtó (hasonlatos a jógához), te tácos elemeket is kombináló keleti mozgáskultúra. heti 1x elég elmenned-alkalmanként 3 órás a foglalkozás, szonte ingyen (1000 Ft). Rossz lehet a bioritmusod . NEM vagy beteg. Ebben a korban kizárt. Tele vagy védőhormonnal, korodnál és nemednél fogva. Vigyázz magadra.
2011. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szokásos női baromság. Nem eszek, de tornázok, táncolok stb. Csoda, hogy egyáltalán van erőd estig elvánszorogni. Tini csajnak falni kell. És ennek arányában mozogni. Ha így folytatod, egy épkézláb gyereket nem fogsz tudni kihordani, nemhogy megszülni. Nem fejlődnek ki rendesen a női szerveid. Ebből lesz a rengeteg betegen szült, meg nyomorék gyerek. Hogy az a hü.ja anyja nem táplálkozott.
2011. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem magamtól nem eszem, nem döntöttem el, hogy na akkor fogyózom. tudom, hogy nincs miből leadnom. egyszerűen csak nem vagyok éhes. ha pedig akkor is eszem, csak rosszul vagyok.
2011. jún. 2. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
életvitelre, bioritmusra, étkezése: nézz utána__ Meridián Óra. Ez a nem vagyok éhes dolog nekem 20 év alatt 20 + kiloba került....
2011. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!